Diskuze

Bohemians - Slovácko 1:2, domácí zahodili penaltu, rozhodl Břečka

Fotbalisté Bohemians opět potvrdili, že mají v lize aktuálně nejhorší formu. Na svém stadionu podlehli Slovácku 1:2, nevyhráli pošesté v řadě a po posledním podzimním kole jsou třináctí jen s dvoubodovým odstupem od sestupových míst. Hosté zabrali po dvou porážkách a poskočili na sedmou příčku.
JB

J60i12ř30í 68B59a45j80e86r

29. 11. 2014 23:32

Místo trávníku vysázet erteple a bohémou vrátit druhé lize ..ta první liga je stejně jen omyl

1 1
možnosti
JK

J64i89ř42í 42K75a10l66i75n28a

29. 11. 2014 23:00

Bohemka mě dneska,vlastně nejenom dneska,zaujala docela dost cholerickým projevem. Některý zákroky byly až za hranou slušnosti a respektu k soupeři. I když Slovácko karet posbíralo víc,tak ty bohemácký fauly a vzteklý výlevy byly horší...jo a Došek byl fakt dobrej,neměl jsem ho rád když byl ve Spartě,tady mi nevadí ;-D jó a ve Slavii by se nám hodil;-D

BD

V prvním poločase o něco lepší Bohemka, ve druhém dominovalo Slovácko. S Doškem hrajeme o sto procent líp. Nepochopila sem, o co šlo Švengrovi, zákrok na červenou...tabulka je neuvěřitelně vyrovnaná, bude to ještě boj.