iDNES.cz / Volby

  • Středa 24. dubna 2024 Jiří

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 7 zastupitelů
7
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 4 zastupitele
4
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
získali 4 zastupitele
4

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Sloupnice.

ČR  >  Kraj Pardubický > Svitavy > Sloupnice

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 7 zastupitelů ) 46.67% zastupitelů
1. Mgr. Václav Sychra
kandidátní listina: SPORTOVNÍ KLUB SLOUPNICE,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
35 let, ředitel školy, Horní Sloupnice
452
(25.50%)
2. Mgr. Alena Popelková
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-VENKOV
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
55 let, učitelka, Horní Sloupnice
311
(10.69%)
3. Ing. Milan Beneš
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-VENKOV
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 12
60 let, agronom, Dolní Sloupnice
304
(10.45%)
4. Roman Vostřel
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-VENKOV
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
42 let, podnikatel, Dolní Sloupnice
301
(10.35%)
5. Milan Bečička
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-VENKOV
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
38 let, marketingový poradce, Horní Sloupnice
292
(10.04%)
6. Josef Klusoň
kandidátní listina: SPORTOVNÍ KLUB SLOUPNICE,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
61 let, vedoucí strojmistr Cargo, Horní Sloupnice
194
(10.94%)
7. Josef Vondra
kandidátní listina: SPORTOVNÍ KLUB SLOUPNICE,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
35 let, soukromý podnikatel, Horní Sloupnice
156
(8.80%)
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. František Zachař
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
57 let, stavební technik, Horní Sloupnice
232
(8.85%)
2. Ing. Vít Doleček
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
53 let, manažer, Dolní Sloupnice
230
(8.77%)
3. Mgr. Michaela Veselá
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
40 let, učitelka ZŠ, Horní Sloupnice
224
(8.54%)
4. Jaroslav Novák
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
40 let, montér, Horní Sloupnice
218
(8.31%)
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. Josef Škeřík
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
54 let, starosta, Horní Sloupnice
534
(19.25%)
2. Eva Sylvarová
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 14
55 let, ředitelka MŠ, Dolní Sloupnice
318
(11.46%)
3. Pavel Havlíček
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
38 let, inspektor policie ČR, Horní Sloupnice
248
(8.94%)
4. František Šejbl
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
35 let, podnikatel, Horní Sloupnice
222
(8.00%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo