iDNES.cz / Volby

  • Středa 24. dubna 2024 Jiří

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 10 zastupitelů
10
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 5 zastupitelů
5

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Oldřiš.

ČR  >  Kraj Pardubický > Svitavy > Oldřiš

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 10 zastupitelů ) 66.67% zastupitelů
1. Jaroslav Trávníček
kandidátní listina: Druhé SNK obce Oldřiš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
42 let, obchodní zástupce, Oldřiš
190
(12.01%)
2. Luděk Oplištil
kandidátní listina: Druhé SNK obce Oldřiš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
40 let, automechanik, Oldřiš
189
(11.94%)
3. Michal Serafin
kandidátní listina: Druhé SNK obce Oldřiš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
47 let, OSVČ, Oldřiš
187
(11.82%)
4. Josef Hegr
kandidátní listina: První SNK obce Oldřiš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
38 let, energetik, Oldřiš
145
(9.64%)
5. Ing. Zdeněk Ulrich
kandidátní listina: Druhé SNK obce Oldřiš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
43 let, OSVČ, Oldřiš
135
(8.53%)
6. Jiří Jílek
kandidátní listina: První SNK obce Oldřiš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
62 let, starosta, Oldřiš
132
(8.78%)
7. Pavel Radiměřský
kandidátní listina: První SNK obce Oldřiš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
52 let, svářeč kovů, Oldřiš
128
(8.51%)
8. Kamila Lorencová
kandidátní listina: První SNK obce Oldřiš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
40 let, obsluha výrobní linky, Oldřiš
117
(7.78%)
9. Blahomír Nunvář
kandidátní listina: První SNK obce Oldřiš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
52 let, OSVČ, Oldřiš
114
(7.58%)
10. Mgr. Tomáš Lorenc
kandidátní listina: Druhé SNK obce Oldřiš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
24 let, postgraduální student -pedagog, Oldřiš
93
(5.87%)
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 5 zastupitelů ) 33.33% zastupitelů
1. Josef Pražan
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
37 let, podnikatel, Oldřiš
167
(10.23%)
2. Zdeňka Hájková
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
46 let, zubní laborantka, Oldřiš
159
(9.74%)
3. Jiří Škraňka
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
32 let, podnikatel, Oldřiš
141
(8.64%)
4. František Stodola
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
59 let, důchodce, Oldřiš
124
(7.60%)
5. Pavel Novák
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
37 let, OSVČ, Oldřiš
120
(7.35%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo