iDNES.cz / Volby

  • Středa 24. dubna 2024 Jiří

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Česká strana sociálně demokratická
získali 7 zastupitelů
7
Občanská demokratická strana
získali 5 zastupitelů
5
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 4 zastupitele
4
Koalice KDU-ČSL a EDS
získali 2 zastupitele
2
TOP 09
získali 2 zastupitele
2
Součet ostatních (1)
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Moravská Třebová.

ČR  >  Kraj Pardubický > Svitavy > Moravská Třebová

Zvolení zastupitelé podle stran

Česká strana sociálně demokratická ( 7 zastupitelů ) 33.33% zastupitelů
1. JUDr. Miloš Izák
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
58 let, místostarosta, Předměstí
1416
(6.18%)
2. MUDr. Petr Kelča
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
45 let, lékař, Předměstí
1362
(5.94%)
3. Mgr. Miroslav Muselík
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
48 let, učitel, Předměstí
1268
(5.53%)
4. Ing. Václav Mačát
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
61 let, podnikatel, Předměstí
1222
(5.33%)
5. Mgr. Peter Kopunecz
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
55 let, učitel, Předměstí
1152
(5.02%)
6. Milada Horáková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
62 let, učitelka MŠ, Sušice
1067
(4.65%)
7. Zdeněk Stupka
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
38 let, podnikatel, Předměstí
1006
(4.39%)
Občanská demokratická strana ( 5 zastupitelů ) 23.81% zastupitelů
1. RNDr. Josef Ošťádal
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
53 let, starosta města, Předměstí
1242
(8.35%)
2. Ing. Pavel Charvát
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
46 let, podnikatel, Předměstí
797
(5.36%)
3. PaedDr. Pavlína Baslerová
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
47 let, ředitelka speciální školy, Sušice
787
(5.29%)
4. Ing. Rudolf Rada
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
51 let, podnikatel, Předměstí
735
(4.94%)
5. Milan Stejný
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
64 let, podnikatel, Předměstí
650
(4.37%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 4 zastupitelé ) 19.05% zastupitelů
1. PaedDr. Hana Horská
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
47 let, učitelka a výtvarnice, Předměstí
795
(6.48%)
2. Josef Odehnal
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
65 let, politický pracovník, Předměstí
763
(6.22%)
3. Miloš Beyer
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
65 let, zootechnik, Boršov
700
(5.71%)
4. Ing. Miroslav Krejčí
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
60 let, zaměstnanec krajského úřadu, Předměstí
665
(5.42%)
Koalice KDU-ČSL a EDS ( 2 zastupitelé ) 9.52% zastupitelů
1. Ing. Josef Jílek
kandidátní listina: KDU-ČSL ve spolupráci s EDS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
46 let, pracovník administrativy, Předměstí
484
(7.84%)
2. Václav Žáček
kandidátní listina: KDU-ČSL ve spolupráci s EDS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
60 let, manažer, Předměstí
424
(6.87%)
TOP 09 ( 2 zastupitelé ) 9.52% zastupitelů
1. Ing. Miloš Mička
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
53 let, ředitel střední školy, Předměstí
669
(9.90%)
2. Ludmila Koláčková
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
58 let, ředitelka knihovny, Předměstí
543
(8.04%)
SNK Evropští demokraté ( 1 zastupitel ) 4.76% zastupitelů
1. Ing. Pavel Brettschneider
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
50 let, podnikatel, Město
594
(10.68%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo