iDNES.cz / Volby

  • Sobota 8. května 2021 Den vítězství

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

SNK Evropští demokraté
získali 6 zastupitelů
6
Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice
získali 5 zastupitelů
5
Občanská demokratická strana
získali 3 zastupitele
3
Česká strana sociálně demokratická
získali 2 zastupitele
2
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 2 zastupitele
2
Součet ostatních (3)
získali 3 zastupitele
3

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Slatiňany.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Slatiňany

Zvolení zastupitelé podle stran

SNK Evropští demokraté ( 6 zastupitelů ) 28.57% zastupitelů
1. MVDr. Ivan Jeník
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
48 let, starosta, veterinární lékař, Slatiňany
756
(9.95%)
2. Vítězslav Kolek
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
52 let, místostarosta, plyn. technik, Slatiňany
566
(7.45%)
3. Mgr. Milan Chalupník
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
39 let, ředitel ZŠ, Slatiňany
513
(6.75%)
4. Martin Dostál
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
46 let, podnikatel, Slatiňany
440
(5.79%)
5. Ing. Dagmar Fryšová
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
53 let, vedoucí oddělení OSSZ, Slatiňany
422
(5.55%)
6. Rostislav Meduna
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
47 let, vlakvedoucí, Slatiňany
409
(5.38%)
Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice ( 5 zastupitelů ) 23.81% zastupitelů
1. Mgr. Jan Hanuš
kandidátní listina: Sedma-str.pro obec Slatiňany
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
53 let, učitel ZŠ, Slatiňany
616
(9.74%)
2. Ing. Petr Kolek
kandidátní listina: Sedma-str.pro obec Slatiňany
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
50 let, invalidní důchodce, Slatiňany
529
(8.36%)
3. Mgr. Daniel Vychodil
kandidátní listina: Sedma-str.pro obec Slatiňany
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
37 let, učitel ZŠ, lektor, Slatiňany
475
(7.51%)
4. Mgr. Ivo Mandys
kandidátní listina: Sedma-str.pro obec Slatiňany
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
44 let, učitel ZŠ, Slatiňany
466
(7.37%)
5. Bc. Jan Brůžek
kandidátní listina: Sedma-str.pro obec Slatiňany
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
29 let, živnostník, Škrovád
346
(5.47%)
Občanská demokratická strana ( 3 zastupitelé ) 14.29% zastupitelů
1. Ing. Tomáš Jehlička
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
34 let, majitel firmy, Slatiňany, Škrovád
309
(7.21%)
2. JUDr. Helena Tomišková
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
54 let, advokátka, Slatiňany
275
(6.41%)
3. Marie Málková
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
55 let, sociální pracovnice, Slatiňany
271
(6.32%)
Česká strana sociálně demokratická ( 2 zastupitelé ) 9.52% zastupitelů
1. Miloslav Kubín
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
50 let, strojvedoucí, Slatiňany
286
(8.09%)
2. Mgr. Jiří Kváš
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
47 let, učitel - speciální pedagog, Slatiňany
263
(7.44%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) 9.52% zastupitelů
1. Jaroslav Malina
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
64 let, důchodce, Slatiňany
287
(9.45%)
2. Mgr. Marie Bartošová
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
60 let, učitelka, Slatiňany
249
(8.20%)
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 1 zastupitel ) 4.76% zastupitelů
1. Dominik Pavliš
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
34 let, osoba samostat. výděleč. činná, Slatiňany
205
(11.28%)
NEZÁVISLÍ ( 1 zastupitel ) 4.76% zastupitelů
1. Jiří Pilař
kandidátní listina: NEZÁVISLÍ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
49 let, OSVČ elektrotechnik, Slatiňany
253
(10.44%)
TOP 09 ( 1 zastupitel ) 4.76% zastupitelů
1. Ing. Jaromír Hanuš
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
55 let, chemik, Slatiňany
185
(7.40%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo