iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 7 zastupitelů
7
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 3 zastupitele
3
Občanská demokratická strana
získali 3 zastupitele
3
Česká strana sociálně demokratická
získali 1 zastupitele
1
SNK Evropští demokraté
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Seč.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Seč

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 7 zastupitelů ) 46.67% zastupitelů
1. Marcel Vojtěch
kandidátní listina: SEČSKÁ LILIE, SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
36 let, místostarosta, Seč
293
(11.50%)
2. Ing. Jiří Michálek
kandidátní listina: Sd.nez.kan.pro rozv. Seče, SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
47 let, geodet, Seč
282
(16.08%)
3. Pavel Machač
kandidátní listina: SEČSKÁ LILIE, SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
43 let, IT specialista, Seč
251
(9.85%)
4. Libuše Veselá
kandidátní listina: SEČSKÁ LILIE, SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
42 let, admin. pracovnice, Kraskov
218
(8.55%)
5. MUDr. Eva Šulcová
kandidátní listina: Sd.nez.kan.pro rozv. Seče, SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
26 let, lékařka, Seč
216
(12.32%)
6. Karel Cipryán
kandidátní listina: SEČSKÁ LILIE, SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
40 let, geodet, Seč
208
(8.16%)
7. Zdeněk Tichý
kandidátní listina: Občan.sdruž.Seče a okolí, SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
35 let, podnikatel, Seč, Počátky
131
(10.48%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Lubor Schmitt
kandidátní listina: Komun.str.Čech a Moravy - KSČM
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
65 let, starosta, Seč
223
(11.72%)
2. Stanislava Pokorná
kandidátní listina: Komun.str.Čech a Moravy - KSČM
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
56 let, technik, Seč, Žďárec u Seče
217
(11.40%)
3. Pravdomil Černil
kandidátní listina: Komun.str.Čech a Moravy - KSČM
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
84 let, důchodce, Seč
104
(5.46%)
Občanská demokratická strana ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Luboš Blecha
kandidátní listina: Občan.demokrat.strana - ODS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
52 let, úředník, Seč
257
(11.50%)
2. JUDr. Jan Hamr
kandidátní listina: Občan.demokrat.strana - ODS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
51 let, právník, Seč
200
(8.95%)
3. Karel Mrkvička
kandidátní listina: Občan.demokrat.strana - ODS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
54 let, živnostník, Seč
182
(8.14%)
Česká strana sociálně demokratická ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Mgr. Alena Mašková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
55 let, referent KÚ Pardub. kraje, Seč
88
(13.75%)
SNK Evropští demokraté ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Jiří Nikl
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté-SNK ED
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
47 let, podnikatel, Seč
176
(15.19%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo