iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 7 zastupitelů
7
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 2 zastupitele
2

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Horní Bradlo.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Horní Bradlo

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 7 zastupitelů ) 77.78% zastupitelů
1. Renata Sedláková
kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
38 let, účetní, Horní Bradlo
138
(14.22%)
2. Karel Linhart
kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
62 let, starosta obce, Horní Bradlo
129
(13.29%)
3. Iveta Pospíšilová
kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
45 let, jednatelka rek.stř.Šarz Vršov, Horní Bradlo
128
(13.19%)
4. Jaroslav Kroutil
kandidátní listina: SNK I.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
46 let, řidič, Dolní Bradlo
105
(16.93%)
5. Radislav Kumpan
kandidátní listina: SNK I.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
29 let, vedoucí technolog, Dolní Bradlo
98
(15.80%)
6. Helena Trnková
kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
56 let, malířka vánočních ozdob, Horní Bradlo - Vršov
91
(9.38%)
7. Michal Nepovím
kandidátní listina: SNK I.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
33 let, THP - pracovník, Lipka
90
(14.51%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) 22.22% zastupitelů
1. Josef Horák
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
62 let, důchodce, Dolní Bradlo
97
(17.16%)
2. Ing. Josef Blažek
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
59 let, ekonom, Dolní Bradlo
76
(13.45%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo