iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Česká strana sociálně demokratická
získali 3 zastupitele
3
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 3 zastupitele
3
Volba pro město
získali 3 zastupitele
3
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 2 zastupitele
2
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 2 zastupitele
2
Součet ostatních (1)
získali 2 zastupitele
2

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Úpice.

Zvolení zastupitelé podle stran

Česká strana sociálně demokratická ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Karel Šklíba
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
60 let, ředitel - Maratonstav, a.s., Úpice
822
(12.37%)
2. Ing. Jaroslav Hůlek
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
55 let, učitel, Úpice
777
(11.69%)
3. Mgr. Libuše Livňanská
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
46 let, učitelka, Úpice
605
(9.10%)
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Zdeněk Möglich
kandidátní listina: SNK RUKA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
60 let, Konstruktér, hudebník, Úpice
741
(10.70%)
2. Ing. Iljana Beránková
kandidátní listina: SNK RUKA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
36 let, Starostka, Úpice
584
(8.44%)
3. Mgr. Jana Kulhánková
kandidátní listina: SNK RUKA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 14
47 let, Ředitelka speciální ZŠ, Úpice
566
(8.18%)
Volba pro město ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Jiří Středa
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
61 let, Kameraman OSVČ, Úpice
924
(15.86%)
2. Pavel Mach
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
45 let, Stavebnictví OSVČ, Úpice
527
(9.04%)
3. Ing. Miloš Holman
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
51 let, Soudní znalec OSVČ, Úpice
451
(7.74%)
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Ing. Zdeněk Peterka
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
64 let, důchodce, Úpice
543
(15.19%)
2. Jan Melichar
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
70 let, projektant, Úpice
283
(7.91%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Ing. Milan Pastorčák
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
38 let, podnikatel, Úpice
331
(9.43%)
2. Miroslav Vořechovský
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
61 let, dělník, Úpice
318
(9.06%)
Občanská demokratická strana ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Jana Kadaníková
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
60 let, návrhářka, Úpice
475
(12.27%)
2. Jaroslav Jörka
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
54 let, vedoucí STCJH Úpice, Úpice
357
(9.22%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo