iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 8 zastupitelů
8
Občanská demokratická strana
získali 3 zastupitele
3
TOP 09
získali 3 zastupitele
3
Věci veřejné
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Špindlerův Mlýn.

ČR  >  Kraj Královéhradecký > Trutnov > Špindlerův Mlýn

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 8 zastupitelů ) 53.33% zastupitelů
1. MUDr. Petr Novák
kandidátní listina: SNK - ŠPINDLEROVŠTÍ PATRIOTI
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
51 let, lékař, Bedřichov
301
(13.87%)
2. Markéta Nováková
kandidátní listina: SNK - ŠPINDLEROVŠTÍ PATRIOTI
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
54 let, zdravotní sestra, Labská
279
(12.85%)
3. Adolf Klepš
kandidátní listina: SNK - OBČANSKÉ SDRUŽ. ŠP.MLÝN
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
46 let, náčelník Horské služby, Špindlerův Mlýn
217
(10.42%)
4. Libuše Jonová
kandidátní listina: SNK - ŠPINDLEROVŠTÍ PATRIOTI
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 15
75 let, důchodce, Bedřichov
214
(9.86%)
5. Mgr. Naděžda Žaludová
kandidátní listina: SNK - OBČANSKÉ SDRUŽ. ŠP.MLÝN
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
57 let, učitelka, Bedřichov
203
(9.75%)
6. Bc. Vladimír Staruch
kandidátní listina: SNK - OBČANSKÉ SDRUŽ. ŠP.MLÝN
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
38 let, zást. ved. oddělení Policie ČR, Bedřichov
200
(9.61%)
7. Petr Mikuláš
kandidátní listina: SNK - OBČANSKÉ SDRUŽ. ŠP.MLÝN
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
45 let, podnikatel, Labská
176
(8.45%)
8. Ing. Jitka Hronešová
kandidátní listina: SNK - ŠPINDLEROVŠTÍ PATRIOTI
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
34 let, manažerka, Bedřichov
166
(7.64%)
Občanská demokratická strana ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Ivan Bila
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 11
49 let, elektromontér, Bedřichov
173
(11.54%)
2. Richard Hakl
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 12
66 let, senior, Bedřichov
136
(9.07%)
3. Stanislav Řehoř
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
60 let, živnostník, Bedřichov
133
(8.87%)
TOP 09 ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Pavel Jirsa
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
49 let, Zástupce náčelníka HS Krkonoše, Špindlerův Mlýn / Bedřichov
208
(13.48%)
2. Alena Cingrová
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
46 let, Zdravotní sestra, Špindlerův Mlýn / Bedřichov
158
(10.24%)
3. Martin Jandura
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 12
45 let, Provozovatel infocentra, Špindlerův Mlýn / Bedřichov
158
(10.24%)
Věci veřejné ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Ing. René Hroneš
kandidátní listina: Věci veřejné
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
34 let, vydavatel, Bedřichov
133
(14.92%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo