iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 8 zastupitelů
8
Volba pro město
získali 4 zastupitele
4
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
získali 2 zastupitele
2
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Rudník.

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 8 zastupitelů ) 53.33% zastupitelů
1. Jiří Vondrák
kandidátní listina: DOMOV- Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
42 let, živnostník, Rudník
312
(9.12%)
2. Mgr. Olga Hájková
kandidátní listina: DOMOV- Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
31 let, ředitelka muzea, Rudník
299
(8.74%)
3. Bc. Aleš Maloch
kandidátní listina: DOMOV- Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
34 let, živnostník, Rudník
291
(8.51%)
4. Martina Poláková, Dis.
kandidátní listina: DOMOV- Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
39 let, rodičovská dovolená, Rudník
272
(7.95%)
5. Václav Lhota
kandidátní listina: DOMOV- Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
30 let, živnostník, Rudník
269
(7.87%)
6. Richard Toman
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
43 let, technolog, Rudník
223
(8.80%)
7. Jiří Šedivý
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
42 let, agronom, Rudník
210
(8.28%)
8. Mgr. Simona Schwaningerová, Ph.D.
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
39 let, učitelka ZŠ, Rudník
209
(8.24%)
Volba pro město ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. MVDr. Václav Jindra
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
47 let, veterinární lékař, Rudník
318
(10.06%)
2. Ing. Miroslava Šmahelová
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
41 let, stavební technik, Rudník
317
(10.03%)
3. Ing. Jiří Stuchlík
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
32 let, manažer kvality, Rudník
293
(9.27%)
4. Miroslava Moupicová
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 14
46 let, zaměstnanec státní správy, Rudník
233
(7.37%)
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Zdeňka Petříková
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
54 let, vedoucí prodejny, Rudník
199
(9.84%)
2. Jan Štěp
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
56 let, elektrikář, Arnultovice
172
(8.51%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Ladislav Šrajer, inž.
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
79 let, důchodce, Arnultovice
122
(10.75%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo