iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 14 zastupitelů
14
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Malé Svatoňovice.

ČR  >  Kraj Královéhradecký > Trutnov > Malé Svatoňovice

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 14 zastupitelů ) 93.33% zastupitelů
1. Mgr. Dagmar Kostelecká
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
47 let, ředitelka ZŠ, Malé Svatoňovice
388
(9.66%)
2. Ing. Libor Beneš
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
42 let, ředitel pobočky ČS, Malé Svatoňovice
360
(8.96%)
3. Eva Hylmarová
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
55 let, starostka, Malé Svatoňovice
352
(8.76%)
4. Kamil David
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 11
51 let, soukromý podnikatel, Malé Svatoňovice
335
(8.34%)
5. Mgr. Pavel Nosek
kandidátní listina: SPORTOVCI A PŘÍZNIVCI SPORTU
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
33 let, manažer obchodu, Malé Svatoňovice
327
(11.21%)
6. Eva Přibylová
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
50 let, ředitelka MŠ, Petrovice
307
(7.64%)
7. Josef Smutný
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
30 let, báňský záchranář, Odolov
304
(7.57%)
8. Kamil David
kandidátní listina: SPORTOVCI A PŘÍZNIVCI SPORTU
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
28 let, zedník - obkladač, Malé Svatoňovice
274
(9.39%)
9. Ing. Eduard Převlocký
kandidátní listina: SPORTOVCI A PŘÍZNIVCI SPORTU
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
44 let, technik, Malé Svatoňovice
258
(8.84%)
10. Bc. Marcela Geregová
kandidátní listina: SPORTOVCI A PŘÍZNIVCI SPORTU
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
48 let, účetní, Malé Svatoňovice
257
(8.81%)
11. Jiří Orsák
kandidátní listina: SHČMS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
64 let, starosta KSH, Malé Svatoňovice
219
(12.34%)
12. Mgr. Luboš Grunt
kandidátní listina: SPORTOVCI A PŘÍZNIVCI SPORTU
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
32 let, učitel, Malé Svatoňovice
218
(7.47%)
13. Michaela Pelcová
kandidátní listina: SHČMS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
36 let, živnostnice, Malé Svatoňovice
215
(12.11%)
14. Vladimír Provazník
kandidátní listina: SHČMS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
27 let, vedoucí servisu, Malé Svatoňovice
206
(11.61%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Ivana Vosyková
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
49 let, poradkyně, Malé Svatoňovice
131
(13.17%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo