iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 11 zastupitelů
11
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 4 zastupitele
4

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Albrechtice nad Orlicí.

ČR  >  Kraj Královéhradecký > Rychnov nad Kněžnou > Albrechtice nad Orlicí

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 11 zastupitelů ) 73.33% zastupitelů
1. Jaromír Kratěna
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
50 let, technik, Albrechtice nad Orlicí
377
(8.23%)
2. Jiří Kapucián
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
55 let, bankovní poradce, Albrechtice nad Orlicí
343
(7.49%)
3. Danuta Prokůpková
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
48 let, technik, Albrechtice nad Orlicí
340
(7.42%)
4. Ing. Miloš Koblmüller
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
24 let, marketing. pracovník, Albrechtice nad Orlicí
303
(6.62%)
5. Radek Lochman
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
33 let, truhlář, Albrechtice nad Orlicí
303
(6.62%)
6. Ing. Petr Kačín
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
44 let, podnikatel, Albrechtice nad Orlicí
302
(6.59%)
7. Renata Beková
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
40 let, účetní, Albrechtice nad Orlicí
302
(6.59%)
8. Ing. Marie Šťovíčková
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 11
51 let, státní úřednice, Albrechtice nad Orlicí
295
(6.44%)
9. Ing. Dušan Drahokoupil
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
50 let, podnikatel, Albrechtice nad Orlicí
291
(6.35%)
10. Jiří Betlach
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
52 let, úředník, Albrechtice nad Orlicí
275
(6.00%)
11. Lenka Bričová
kandidátní listina: SNK Albrechtice n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
23 let, asistentka, Albrechtice nad Orlicí
270
(5.89%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. Ing. Petr Černý
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
49 let, OSVČ, Albrechtice nad Orlicí
150
(9.65%)
2. Vladislav Dostál
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
62 let, dělník, Albrechtice nad Orlicí
132
(8.49%)
3. Vojtěch Hrin
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
54 let, dělník, Albrechtice nad Orlicí
116
(7.46%)
4. František Voda
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
64 let, dělník, Albrechtice nad Orlicí
115
(7.40%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo