iDNES.cz / Volby

  • Sobota 13. dubna 2024 Aleš

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 4 zastupitele
4
TOP 09
získali 4 zastupitele
4
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 3 zastupitele
3
Česká strana sociálně demokratická
získali 3 zastupitele
3
Občanská demokratická strana
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Sobotka.

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. Bc. Jan Janatka
kandidátní listina: SNK ŽIVÁ SOBOTKA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
34 let, vedoucí kulturního střediska, Lavice
540
(13.71%)
2. Bc. Barbora Špicarová Stašková
kandidátní listina: SNK ŽIVÁ SOBOTKA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
31 let, socioložka, projekt.manažerka, Sobotka
415
(10.53%)
3. Ing. Jiří Suchánek
kandidátní listina: SNK ŽIVÁ SOBOTKA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
28 let, produkční pavilonu EXPO 2010, Sobotka
403
(10.23%)
4. Dana Vejnárková
kandidátní listina: SNK ŽIVÁ SOBOTKA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
40 let, produkční kulturních zařízení, Sobotka
341
(8.65%)
TOP 09 ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. Bc. Luboš Patka
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
36 let, projektový manažer, Sobotka
358
(11.03%)
2. Ing. Lubor Jenček
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
34 let, stavební projektant-podnikatel, Sobotka
352
(10.85%)
3. Martin Picek
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
45 let, majitel a provozovatel pily, Staňkova Lhota
322
(9.92%)
4. Renata Bašová
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
41 let, OSVČ-Generali pojišťovna, Sobotka
268
(8.26%)
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Stanislav Tlášek
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
60 let, starosta Sobotky, Sobotka
478
(17.45%)
2. Ing. Jan Jirásek
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
39 let, pracovník vývoje, Sobotka
381
(13.91%)
3. Mgr. Jana Knapová
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
46 let, učitelka, Sobotka
279
(10.18%)
Česká strana sociálně demokratická ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Jaroslav Šolc
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
56 let, soukromý zemědělec, Čálovice
367
(14.43%)
2. Mgr. Slavomír Kolomazník
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
34 let, právník, Sobotka
261
(10.26%)
3. Irena Mikulecká
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
40 let, poštovní doručovatelka, Sobotka
201
(7.90%)
Občanská demokratická strana ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Pavel Kozák
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 14
41 let, podnikatel, Sobotka
243
(15.53%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo