iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 22. února 2024 Petr

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 6 zastupitelů
6
Občanská demokratická strana
získali 5 zastupitelů
5

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Ostroměř.

ČR  >  Kraj Královéhradecký > Jičín > Ostroměř

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 6 zastupitelů ) 54.55% zastupitelů
1. Jiří Stýblo
kandidátní listina: SNK Ostroměře a přidruž. obcí
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
61 let, technik, Ostroměř
230
(13.77%)
2. Mgr. Hana Tulková
kandidátní listina: SNK Ostroměře a přidruž. obcí
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
40 let, zástupkyně ředitele ZŠ, Ostroměř
202
(12.09%)
3. Hedvika Bidlová
kandidátní listina: SNK HNUTÍ ZA KULTURU A SPORT
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
37 let, podnikatelka, Ostroměř
198
(15.61%)
4. Petr Kareš
kandidátní listina: SNK Ostroměře a přidruž. obcí
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
43 let, soukromý zemědělec - ovocnář, Ostroměř
198
(11.85%)
5. Jaroslav Tomeš
kandidátní listina: SNK HNUTÍ ZA KULTURU A SPORT
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
32 let, policista, Ostroměř
178
(14.03%)
6. Iva Uherková
kandidátní listina: SNK Ostroměřské ženy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
49 let, OSVČ, Ostroměř
150
(20.49%)
Občanská demokratická strana ( 5 zastupitelů ) 45.45% zastupitelů
1. Ing. Tomáš Gabriel
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
51 let, starosta, Ostroměř
365
(15.80%)
2. Jiří Vondráček
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
50 let, vedoucí střediska, Ostroměř
266
(11.51%)
3. František Soukup
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
40 let, geodet, Ostroměř
251
(10.86%)
4. Miroslav Vobořil
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
44 let, ekonom, Ostroměř
237
(10.25%)
5. Miroslav Čeřovský
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
55 let, technik, Nové Smrkovice
204
(8.83%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo