iDNES.cz / Volby

  • Sobota 13. dubna 2024 Aleš

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
získali 8 zastupitelů
8
Občanská demokratická strana
získali 7 zastupitelů
7

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Libáň.

Zvolení zastupitelé podle stran

"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" ( 8 zastupitelů ) 53.33% zastupitelů
1. Jindřich Řezníček
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
38 let, podnikatel, Kozodírky
434
(9.02%)
2. Petr Soukup
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
49 let, starosta, Libáň
405
(8.41%)
3. Bc. David Holman
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
31 let, podnikatel, Libáň
380
(7.89%)
4. Mgr. Jitka Šedivá
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
59 let, ředitelka ZŠ a MŠ, Libáň
356
(7.39%)
5. Ing. Michal Zahradníček
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
33 let, technický ředitel, Libáň
331
(6.88%)
6. Václav Čáp
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
45 let, technik, Libáň
331
(6.88%)
7. Jaromír Přibyl
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
34 let, obchodní zástupce, Libáň
260
(5.40%)
8. Radek Peterka
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
34 let, technický specialista, Libáň
232
(4.82%)
Občanská demokratická strana ( 7 zastupitelů ) 46.67% zastupitelů
1. Vladimír Stoklasa
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
57 let, státní zaměstnanec, Libáň
365
(9.33%)
2. Miloslav Šolc
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
50 let, řidič, Libáň
311
(7.95%)
3. David Horák
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 15
37 let, technik, Libáň
294
(7.52%)
4. Ivana Najmanová
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
46 let, ekonomka, Libáň
289
(7.39%)
5. Mgr. Milan Valnoha
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
42 let, učitel, Libáň
269
(6.88%)
6. Jan Šesták
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
73 let, důchodce, Zliv
265
(6.77%)
7. Jan Ježek
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
34 let, specialista logistiky, Libáň
229
(5.85%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo