iDNES.cz / Volby

  • Pátek 13. prosince 2019 Lucie

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Česká strana sociálně demokratická
získali 8 zastupitelů
8
Občanská demokratická strana
získali 6 zastupitelů
6
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 5 zastupitelů
5
Sdružení ALTERNATIVA, NK
získali 5 zastupitelů
5
Volba pro město
získali 4 zastupitele
4
Součet ostatních (3)
získali 9 zastupitelů
9

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Hradec Králové.

ČR  >  Kraj Královéhradecký > Hradec Králové > Hradec Králové

Zvolení zastupitelé podle stran

Česká strana sociálně demokratická ( 8 zastupitelů ) 21.62% zastupitelů
1. Ing. Hana Orgoníková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
63 let, st. inženýrka, poslankyně PČR, Třebeš
7008
(3.02%)
2. Vlastimil Ondráček
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
53 let, náměstek, Nový Hradec Králové
6735
(2.90%)
3. Ing. Jiří Kocourek
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
50 let, ekonom, Slezské Předměstí
6723
(2.90%)
4. Bc. Rudolf Dus
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
55 let, zaměstnanec krajského úřadu, Nový Hradec Králové
6689
(2.88%)
5. Vladimír Lesák
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
46 let, živnostník, Pražské Předměstí
6626
(2.85%)
6. Libor Žák, DiS.
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
35 let, technik, Hradec Králové
6545
(2.82%)
7. Bc. Otakar Kalenda
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
26 let, student ekonomie, Věkoše
6534
(2.81%)
8. Tereza Nyklíčková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
37 let, manažerka, Slezské Předměstí
6521
(2.81%)
Občanská demokratická strana ( 6 zastupitelů ) 16.22% zastupitelů
1. MUDr. Jan Michálek
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 11
52 let, lékař - ortopéd, Malšova Lhota
6229
(3.28%)
2. Ing. Oldřich Vlasák
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
54 let, poslanec Evropského parlamentu, Hradec Králové
6202
(3.27%)
3. Ing. Pavla Finfrlová
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
60 let, náměstkyně primátora, Malšovice
6177
(3.26%)
4. Ing. Martin Soukup
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
44 let, náměstek primátora, Nový Hradec Králové
5881
(3.10%)
5. Mgr. Naďa Štěrbová
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
55 let, podnikatelka, Třebeš
5720
(3.02%)
6. Ing. arch. Lenka Zídková
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
57 let, architektka, Nový Hradec Králové
5676
(2.99%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 5 zastupitelů ) 13.51% zastupitelů
1. Lenka Trkalová, DiS.
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
43 let, asistentka, Hradec Králové
4512
(3.23%)
2. Ing. Lubomír Štěpán
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
56 let, projektant, Nový Hradec Králové
4458
(3.19%)
3. Ing. Alois Havrda
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
63 let, technik ČD, Kukleny
4251
(3.04%)
4. PhDr. Taťana Lankašová, CSc.
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
57 let, manažerka, Slezské Předměstí
4027
(2.88%)
5. Ing. Libor Nejedlý
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
59 let, vedoucí prodeje, Pražské Předměstí
3927
(2.81%)
Sdružení ALTERNATIVA, NK ( 5 zastupitelů ) 13.51% zastupitelů
1. MUDr. Zdeněk Fink
kandidátní listina: Sdružení ALTERNATIVA, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
55 let, lékař, Hradec Králové
7275
(4.85%)
2. Ladislav Škorpil
kandidátní listina: Sdružení ALTERNATIVA, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
65 let, sportovní manažer, Pouchov
5534
(3.69%)
3. Mgr. Jakub Krofta
kandidátní listina: Sdružení ALTERNATIVA, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 13
39 let, umělecký šéf divadla, Hradec Králové
5233
(3.49%)
4. Mgr. Vladimír Springer
kandidátní listina: Sdružení ALTERNATIVA, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
65 let, emeritní ředitel ZŠ, Slezské Předměstí
5062
(3.37%)
5. JUDr. Arnošt Urban
kandidátní listina: Sdružení ALTERNATIVA, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
55 let, advokát, Malšovice
4952
(3.30%)
Volba pro město ( 4 zastupitelé ) 10.81% zastupitelů
1. Ing. Martin Dvořák
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
53 let, diplomat, Nový Hradec Králové
5189
(4.79%)
2. prof. Mgr. Josef Krofta
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
67 let, režisér a vysokošk. pedagog, Hradec Králové
4244
(3.91%)
3. doc. Ing. arch. Vladimíra Šilhánková, Ph.D.
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
39 let, urbanistka, Hradec Králové
3860
(3.56%)
4. Ivan Vodochodský
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
47 let, gastronom. expert a moderátor, Hradec Králové
3559
(3.28%)
TOP 09 ( 4 zastupitelé ) 10.81% zastupitelů
1. PaedDr. Jindřich Vedlich, Ph.D.
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
44 let, asistent poslance, VŠ pedagog, Pražské Předměstí
4878
(3.75%)
2. Ing. Richard Nádvorník
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
49 let, stav. inženýr, ext. hodnotitel, Malšova Lhota
4555
(3.50%)
3. Mgr. Lenka Jaklová
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
51 let, nezávislá publicistka, Nový Hradec Králové
4439
(3.41%)
4. Ing. Milan Sommer
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
53 let, ekonom, Třebeš
4104
(3.15%)
Sdružení SZ, NK ( 3 zastupitelé ) 8.11% zastupitelů
1. Ing. Adam Záruba, Ph.D.
kandidátní listina: Změna pro Hradec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
31 let, předseda neziskové organizace, Malšova Lhota
3670
(3.99%)
2. MUDr. Jaroslav Cerman, Ph.D.
kandidátní listina: Změna pro Hradec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
45 let, vedoucí lékař JIP, FN HK, Nový Hradec Králové
3505
(3.81%)
3. prof. MUDr. Bohuslav Melichar, Ph.D.
kandidátní listina: Změna pro Hradec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
45 let, profesor na Lékař. fakultě UK, Hradec Králové
3425
(3.73%)
Koalice SNK ED, KDU-ČSL ( 2 zastupitelé ) 5.41% zastupitelů
1. Bc. Leoš Kučera
kandidátní listina: Koalice SNK ED, KDU-ČSL
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
36 let, ředitel artkina Centrál, Pražské Předměstí
4639
(6.15%)
2. Ing. Anna Maclová
kandidátní listina: Koalice SNK ED, KDU-ČSL
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
50 let, ředitelka Oblastní charity, Slezské Předměstí
3216
(4.26%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo