iDNES.cz / Volby

  • Úterý 23. dubna 2024 Vojtěch

BruntálFrýdek-MístekKarvináNový JičínOpavaOstrava-město
Bruntál
KSČM
68 zastupitelů (10.95%)
konečné výsledky
Frýdek-Místek
ČSSD
132 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Karviná
ČSSD
117 zastupitelů (34.11%)
konečné výsledky
Nový Jičín
KDU-ČSL
90 zastupitelů (13.29%)
konečné výsledky
Opava
KDU-ČSL
104 zastupitelů (10.16%)
konečné výsledky
Ostrava-město
ČSSD
166 zastupitelů (25.46%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 7 zastupitelů
7
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 7 zastupitelů
7
Česká strana sociálně demokratická
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Světlá Hora.

ČR  >  Kraj Moravskoslezský > Bruntál > Světlá Hora

Zvolení zastupitelé podle stran

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 7 zastupitelů ) 46.67% zastupitelů
1. Václav Vojtíšek
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
58 let, starosta, Světlá
419
(11.19%)
2. Leoš Sekanina
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
47 let, ředitel ZŠ, Světlá
338
(9.03%)
3. Josef Horák
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
67 let, důchodce, Světlá
292
(7.80%)
4. Ivana Ostrčilíková
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
47 let, učitelka, Světlá
288
(7.69%)
5. Hana Heryánová
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
44 let, učitelka, Světlá
287
(7.66%)
6. Roman Zácha
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
36 let, řezník, Světlá
244
(6.51%)
7. Jozef Babiš
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
46 let, řidič, Světlá
236
(6.30%)
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 7 zastupitelů ) 46.67% zastupitelů
1. Mgr. Libuše Štýbnarová
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand. Sv.Hora
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
62 let, důchodce, Světlá
161
(14.86%)
2. Petr Pataki
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand. Sv.Hora
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
47 let, technik, Světlá
160
(14.77%)
3. MVDr. Čestmír Olehla
kandidátní listina: SNK.pro další .rozvoj obce
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
52 let, veterinární lékař, Světlá
139
(10.50%)
4. Rostislav Harazin
kandidátní listina: SNK.pro další .rozvoj obce
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
57 let, OSVČ, Světlá
128
(9.67%)
5. Ing. Ladislav Konopka
kandidátní listina: SNK PROSPERITA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
59 let, ředitel ops, Podlesí
113
(14.24%)
6. Alois Šimčík
kandidátní listina: SNK pro roz.obce a podp.sport.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
44 let, zemědělský technik, Světlá
107
(11.15%)
7. Ing. Jaroslav Lengsfeld
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.2010
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
37 let, revírník, Suchá Rudná
101
(19.31%)
Česká strana sociálně demokratická ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Dan Pelikán
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
54 let, OSVČ, Dětřichovice
85
(13.09%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Moravskoslezský

41.4 % oprávněných voličů
58.6 % nevolilo