iDNES.cz / Volby

  • Úterý 23. dubna 2024 Vojtěch

BruntálFrýdek-MístekKarvináNový JičínOpavaOstrava-město
Bruntál
KSČM
68 zastupitelů (10.95%)
konečné výsledky
Frýdek-Místek
ČSSD
132 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Karviná
ČSSD
117 zastupitelů (34.11%)
konečné výsledky
Nový Jičín
KDU-ČSL
90 zastupitelů (13.29%)
konečné výsledky
Opava
KDU-ČSL
104 zastupitelů (10.16%)
konečné výsledky
Ostrava-město
ČSSD
166 zastupitelů (25.46%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 6 zastupitelů
6
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 4 zastupitele
4
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Horní Město.

ČR  >  Kraj Moravskoslezský > Bruntál > Horní Město

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 6 zastupitelů ) 54.55% zastupitelů
1. Eva Machová
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
55 let, starostka, Horní Město
203
(12.91%)
2. Brigita Gajdošíková
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
50 let, dělnice, Horní Město
157
(9.98%)
3. Jaroslav Palys
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
58 let, soukromý podnikatel, Horní Město
157
(9.98%)
4. Petr Vašička
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
35 let, automechanik, Horní Město
144
(9.16%)
5. Bc. Jana Fréharová
kandidátní listina: SNK- aktivně pro obec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
37 let, vedoucí učitelka mat. školky, Horní Město
95
(13.30%)
6. Marian Fréhar
kandidátní listina: SNK- aktivně pro obec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
39 let, soukromý podnikatel, Horní Město
90
(12.60%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 4 zastupitelé ) 36.36% zastupitelů
1. František Suchý
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
53 let, automechanik, Horní Město
185
(14.06%)
2. Josef Kincl
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
62 let, technik, Skály
163
(12.39%)
3. Alena Strašíková
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
44 let, dělnice, Horní Město
105
(7.98%)
4. Ivan Klement
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
33 let, stavební dělník, Horní Město
103
(7.83%)
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 1 zastupitel ) 9.09% zastupitelů
1. MUDr. Radovan Staněk
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
46 let, vedoucí lékař, Horní Město
86
(18.90%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Moravskoslezský

41.4 % oprávněných voličů
58.6 % nevolilo