odehráno v sezoně:27
vstřeleno v sezoně:5
průměrná známka:3,3

Charakteristika

Začínal v Lokomotivě Plzeň, poté ve Viktorii Plzeň, odkud ho v roce 1995 získala Slavia. Vrchol prožil v mistrovské sezoně 95-96, kdy se dostal i do širšího kádru reprezentace. Pak šel s formou dolů, když ztratil místo v sestavě. Od podzimu 2000 hostoval v Teplicích, pak přestoupil do maďarské Dószy Ujpest, kde si jej vyhlédla bundesligová Chotěbuz. Německý tým však sestoupil, v dalším roce se marně pokoušel o návrat a Vágner v létě 2004 přestoupil do Ferencvárose Budapešť. Tam vydržel rok a vrátil se do Plzně. Po dalším roce pro něho v plzeňském kádru už nebylo místo, a tak Vágner v létě 2006 odešel do Řecka. Na podzim 2007 hrál krajský přebor za Stříbro, pak pak půlroku strávil v páté německé lize ve Vilzingu a od léta 2008 je v Chamu. Kvalitní přímočarý útočník, dostatečně rychlý, jeho síla je především v brejcích, v koncovce se prosadit dokáže.

Celkem v sezóně:1438275603,3
  • Legenda ke sloupcům: K - kolo, SK - konečné skóre zápasu, M - počet odehraných minut, H - viz níže, G - góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty, ZN - viz níže
  • Legenda ke sloupci H (HRÁL): Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků
  • Legenda ke sloupci ZN (ZNÁMKA): 1 - vynikající výkon, 5 - velice špatný výkon
  • Poznámka: V tabulce jsou zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označeno mužstvo, za které nastoupil.
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1995 - 19.9.2000SK Slavia Praha32202300000
2000/2001 19.9.2000 - 15.7.2001FK Teplice71520812020020
2005/2006 1.7.2005 - 31.7.2006FC Viktoria Plzeň143827189151060
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.