iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 22. února 2024 Petr

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 6 zastupitelů
6
Občanská demokratická strana
získali 6 zastupitelů
6
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 3 zastupitele
3

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Bystré.

ČR  >  Kraj Pardubický > Svitavy > Bystré

Zvolení zastupitelé podle stran

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 6 zastupitelů ) 40.00% zastupitelů
1. Mgr. Jan Neudert
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
36 let, zástupce ředitele ZŠ, Bystré
402
(10.17%)
2. Mgr. Martin Dvořák
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
37 let, ved. př. péče Domova na zámku, Bystré
377
(9.54%)
3. Ing. Jan Drašar
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
40 let, jednatel, Bystré
354
(8.96%)
4. Ing. Josef Mládek
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
41 let, rolník, Bystré
316
(8.00%)
5. Jan Divoký
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
61 let, živnostník, Bystré
315
(7.97%)
6. Petr Kozáček
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
31 let, vedoucí střediska HSV, Bystré
312
(7.90%)
Občanská demokratická strana ( 6 zastupitelů ) 40.00% zastupitelů
1. Pavel Marek
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
47 let, hasič, Bystré
479
(10.47%)
2. Pavel Halva
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
54 let, podnikatel, Bystré
407
(8.90%)
3. Ladislav Báča
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
35 let, finanční poradce, Bystré
392
(8.57%)
4. Jaroslav Hanus
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
40 let, IT technik, Bystré
350
(7.65%)
5. Ing. Miloslav Sejkora
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
46 let, ekonom, Bystré
328
(7.17%)
6. Petr Švehlák
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
32 let, obchodní zástupce, Bystré
282
(6.16%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Ing. Jiří Luňáček
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
59 let, ekonom, Bystré
312
(13.38%)
2. Bořivoj Dufek
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
68 let, důchodce, Bystré
219
(9.39%)
3. Josef Andrle
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
63 let, důchodce, Bystré
213
(9.13%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo