Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Česká strana sociálně demokratická získali 5 zastupitelů | 5 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová získali 4 zastupitele | 4 |
Věci veřejné získali 4 zastupitele | 4 |
Občanská demokratická strana získali 3 zastupitele | 3 |
TOP 09 získali 3 zastupitele | 3 |
Součet ostatních (2)
získali 4 zastupitele | 4 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Broumov.
Zvolení zastupitelé podle stran
Česká strana sociálně demokratická ( 5 zastupitelů ) | 21.74% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Kanzouri Ibrahim kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 18 48 let, lékař, Nové Město | 681 (5.99%) | |
2. | Bc. Lubomír Franc kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 14 57 let, hejtman Královéhradec. kraje, Broumov | 636 (5.60%) | |
3. | Milan Kotrnec kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 51 let, předseda odbor. org. Veba, Kolonie 5. května | 624 (5.49%) | |
4. | Mgr. Eva Bilíková kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 51 let, ředitelka ZŠ, Nové Město | 610 (5.37%) | |
5. | Arnošt Obst kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 66 let, důchodce, Broumov | 609 (5.36%) |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 4 zastupitelé ) | 17.39% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Jiří Ringel kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 47 let, učitel na gymnáziu, Broumov | 855 (8.43%) | |
2. | MUDr. Jiří Veselý kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 41 let, primář interního oddělení, Poříčí | 797 (7.85%) | |
3. | Petr Staněk kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 22 44 let, historik umění, Broumov | 584 (5.75%) | |
4. | Mgr. Šárka Rambousková kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 23 40 let, učitelka na gymnáziu, Broumov | 558 (5.50%) |
Věci veřejné ( 4 zastupitelé ) | 17.39% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Arnold Vodochodský kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 41 let, vedoucí provozu, Velká Ves | 771 (9.38%) | |
2. | Bc. Miroslav Frömmel kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 40 let, ředitel DDM Ulita, Kolonie 5. května | 536 (6.52%) | |
3. | Pavel Fröde kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 55 let, dělník, občan, Broumov | 497 (6.05%) | |
4. | Ing. Josef Vlček kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 52 let, ředitel technických služeb, Nové Město | 493 (6.00%) |
Občanská demokratická strana ( 3 zastupitelé ) | 13.04% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | JUDr. Libuše Růčková kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 52 let, starostka, Broumov | 543 (6.72%) | |
2. | MUDr. Bohumil Kleprlík kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 54 let, lékař-gynekolog, Broumov | 543 (6.72%) | |
3. | Jan Školník, MBA kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 37 let, manažer výrobní firmy, Nové Město | 512 (6.34%) |
TOP 09 ( 3 zastupitelé ) | 13.04% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Miroslav Švábl kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 51 let, lékař, Broumov | 736 (11.28%) | |
2. | Kamil Slezák kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 40 let, vedoucí strážník měst. policie, Olivětín | 541 (8.29%) | |
3. | MUDr. Jan Vodochodský kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 40 let, lékař, Velká Ves | 451 (6.91%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) | 8.70% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Josef Gruner kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 63 let, správce, Broumov | 515 (11.21%) | |
2. | Roman Dlouhý kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 44 let, podnikatel, Broumov | 356 (7.75%) |
Sdružení SNK ED, NK ( 2 zastupitelé ) | 8.70% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Bc. Lukáš Plachta kandidátní listina: Sdružení SNK ED, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 32 let, velitel hasičů v Broumově, Poříčí | 382 (7.67%) | |
2. | Miroslav Netík kandidátní listina: Sdružení SNK ED, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 55 let, podnikatel ve stavebnictví, Velká Ves | 297 (5.96%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Královéhradecký
51.62 %
oprávněných voličů
48.38 %
nevolilo