Doporučujeme

Fantastická zvířata a kde je najít | foto: Albatros

Bestsellery za 50 %: Fantastická zvířata vás vezmou do světa Harryho Pottera

Kniha Fantastická zvířata potěší zejména milovníky příběhů kouzelnického učně Harryho Pottera. J. K. Rowlingová v ní popisuje všechny zvířecí tvory, které může mladý čaroděj v Bradavicích i mimo ně potkat. Uživatelé iDNES Premium získají na titul slevu 50 procent.

„Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše,“ slibuje anotace bestselleru.

Fotogalerie

Kniha, která slouží jako zvířecí encyklopedie pro studenty Školy čar a kouzel v Bradavicích, je v jednotlivých dílech ságy o Harrym Potterovi zmiňována. Jejím fiktivním autorem má být Mlok Scamander.

V roce 2016 byl do kin uveden stejnojmenný film podle scénáře J. K. Rowlingové. Jeho děj se odehrává přibližně sedmdesát let před událostmi ze série o Harrym Potterovi. Dva roky po prvním dílu následovalo filmové pokračování nazvané Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, opět podle scénáře britské spisovatelky.

Nejúspěšnějším dílem J. K. Rowlingové je právě sága Harryho Pottera. Všech sedm dílů se zařadilo ke knižním bestsellerům a velký komerční úspěch měla také jednotlivá filmová zpracování. Poslední knihu z této řady vydala Rowlingová pod názvem Harry Potter a relikvie smrti v roce 2007.

Jak knihu se slevou získáte?

  • Zkopírujte si unikátní kód pro členy iDNES Premium
  • Po kliku na tlačítko dole na stránkách Albatros Media nakupte zboží a v košíku použijte slevový kód
  • Knihu pak získáte za 50 % původní ceny

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se