Doporučujeme

Eric Clapton | foto: Bestsport

Eric Clapton po 7 letech v ČR. Přednostní prodej vstupenek

Vstupenky v předprodeji již nejsou k dispozici
Člen Rokenrolové síně slávy, držitel 18 cen Grammy nebo Řádu britského impéria. Člověk, kterého Rolling Stone zařadil na druhé místo v žebříčku 100 nejlepších kytaristů. Po dlouhých 7 letech se vrací do České republiky. Koncert, který zároveň odstartuje měsíční evropskou letní turné, se uskuteční 29. května 2020. Jako členové iDNES Premium máte možnost nakoupit vstupenky dříve.

Eric Clapton od dubna do září letošního roku absolvoval turné po Asii, Spojených státech amerických a několika evropských zemích. Na konci září ještě potěšil fanoušky svou účastí na americkém Crossroads Guitar Festivalu, na kterém se během dvou dnů sešli při jedinečné spolupráci nejlepší kytaristé světa.

Fotogalerie

Pražské publikum však o autora hitů Leyla nebo Tears in Heaven nepřijde. Do největší české haly - pražské O2 areny - zavítá Eric Clapton 29. května 2020. Praha navíc bude první z 15 zastávek, které hudebník na starém kontinentu během jednoho měsíce absolvuje.

Clapton s sebou přiveze i své dlouholeté spolupracovníky, Nathana Easta (basová kytara), Paula Carracka (klávesy), Chrise Staintona (klávesy), Doyla Bramhalla II (kytara), a vokalistky Sharon Whiteovou a Katie Kissoonovou.

Prodej vstupenek na koncert v O2 areně bude pro veřejnost zahájen 11. října 2019 od 10 hodin. Členové iDNES Premium však dostanou možnost zakoupit vstupenky již 10. října od 12 hodin v exkluzivním předprodeji. Pozor, v předprodeji je k dispozici pouze omezené množství vstupenek.

Klasický prodej vstupenek začne v 10:00 zde

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exklusivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

VYZKOUŠET ZDARMA

jen do 30. listopadu 2019

  • Nejčtenější