Doporučujeme

5 Seconds Of Summer | foto: 5 Seconds Of Summer

5 Seconds Of Summer poprvé v Praze. Vstupenky si právě můžete koupit v předstihu

Vstupenky v předprodeji již nejsou k dispozici. Nakupte v klasickém prodeji
Své pop-rockové hity místy okořeněné o punkové vlivy představí v Praze australská skupina 5 Seconds Of Summer. Do O2 areny zavítá s turné No Shame. Hrát bude i písně z připravované čtvrté řadové desky 1. června 2020. Uživatelé iDNES Premium získají vstupenky v předstihu. 

Čtyřčlenná parta z australského Sydney vznikla v roce 2011 a dnes patří k nejúspěšnějším mladým kapelám na světě.

Zpěvák Luke Hemmings, kytarista Michael Clifford, baskytarista Calum Hood a bubeník Ashton Irwin na sebe upozornili v letech 2013 a 2014, když předskakovali na světovém turné britskému boybandu One Direction. Hned jejich první singl vydaný pod velkým vydavatelstvím She Looks So Perfect se probojoval do čela britské hitparády.

Fotogalerie

Dosud vydali tři řadová alba, na čtvrtém zrovna pracují. Právě písně z něj mají vedle osvědčených hitů zaznít i na pražském koncertě. 5SOS, jak si někdy zkráceně říkají, už z nového materiálu zveřejnili dvě singlové ochutnávky Easier a Teeth.

Letos v žebříčcích zabodovali také společnou písní s duem DJů The Chainsmokers nazvanou Who Do You Love. Zatímco na začátku kariéry se žánrově rozprostírali od popu přes rock až k punku, poslední tvorba je již v čistě popovém duchu.

Vstupenky si mohou v předstihu pořídit uživatelé iDNES Premium, a to od 4. prosince (9:00) do 5. prosince (18:00).

Od 6. prosince budou k dostání v běžných předprodejích pro veřejnost. Služba iDNES Premium bude od 1. prosince zpoplatněna. První měsíc bude za 1 Kč, další měsíce už za 39 Kč. Pravidelné platby lze kdykoli zrušit.

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se