13. Valtteri Bottas (Alfa Romeo) +72

14. Alexander Albon (Williams) +73

15. Nico Hülkenberg (Haas) +75

cíl

Na 8. a 9. místě bodují vozy Alpine, poslední bod bere na 10. příčce, po startu ze 4. místa, Magnussen s vozem Haas.

cíl

Na 4. až 7. místě jsou jezdci Mercedesu a Ferrari, o něco lepší byly dnes mercedesy.

cíl

Sergio Pérez dokončil druhý, třetí je Fernando Alonso.

cíl

Po startu z 9. pozice podal Nizozemec vynikající výkon, dnes neměl soupeře.

cíl

Max Verstappen vítězí a zvyšuje vedení v čele šampionátu.

56

Poměrně poklidný, ale strategicky zajímavý závod, je v posledním kole. Vítěz kvalifikace Pérez vedení neudržel, Verstappen byl rychlejší.

55

Hamilton poměrně snadno předjel Leclerca a posunul se na šesté místo. Mercedes je trochu nečekaně v Miami lepší než Ferrari.

54

Vůz Alpine již nestačí, Gasly vzápětí spadl také za Hamiltona a je až osmý před týmovým kolegou Oconem.

53

Leclercovi se povedl předjížděcí manévr a v první zatáčce se posunul před Gaslyho na šesté místo.

53

Verstappen zajel nové nejrychlejší kolo závodu.

51

Verstappen pomalu Pérezovi poodjíždí, vpředu je rozhodnuto.

49

8 kol před cílem vede Verstappen na nových pneumatikách a jede si pro vítězství.

48

Napoprvé to Verstappenovi nevyšlo, napodruhé na cílové rovince se natlačil vnějškem vedle Péreze a v další zatáčce se posunul na první místo.

47

Max Verstappen na nových středně tvrdých gumách rychle Péreze dojel a deset kol před cílem je jasné, že o vítězi a lídrovi MS se rozhodně přímo na dráze.

46

Verstappenovi náskok nestačil, v boxech byl o devět desetin déle než Pérez a na dráhu se vrátil téměř dvě vteřiny za ním. Ztratil vedení.

46

Max Verstappen z prvního místa zajel do boxů pro nové pneumatiky.

42

V boxech je Lance Stroll a spadl na 15. místo.

40

Hamiltonovi se konečně daří předjíždět, protáhl se na aktuální 10. místo.

39

Celkem zajímavě se mění souboj mezi jezdci Red Bullu - Verstappen na sjetých bíle značených tvrdých gumách ujíždí Pérezovi na novějších gumách a už má náskok přes 17 sekund, takže by mohl udržet vedení i po zastávce v boxech.

38

Konečně do boxů dojel i Hamilton a vrací se na 13. místo daleko za body.

38

Russell předjel Sainze a jde na čtvrté místo.

36

Magnussen s Leclercem stále bojují o 10. místo a předjíždějí se mezi sebou. Výkonnost Ferrari není lepší než Haasu, to je celkem nečekané.

34

Mezi vedoucím Verstappenem a druhým Pérezem je stále konstantní rozdíl kolem patnácti sekund. Ačkoliv Nizozemec má na autě 34 kol staré pneumatiky a Mexičan už byl v boxech pro nové.

32

Hamilton uhnul týmovému kolegovi Russellovi, oba mají jinou strategii. Sedminásobný mistr světa teprve má jet pro nové pneumatiky.

31

Alonso i Sainz se protáhli před Ocona, který, stejně jako Verstappen, ještě neměnil pneumatiky.

30

Verstappen s Pérezem bojují nejen o vítězství, ale také o první místo v průběžném pořadí šampionátu. Kdo vyhraje, bude lídr mistrovství.