Doporučujeme

Postradatelní 2 | foto: Bontonfilm

Postradatelní 2: Stallone, Schwarzenegger i Van Damme. Sledujte film

Tento film již není dostupný
Hvězdnou hereckou sestavu filmu Expendables: Postradatelní se podařilo dát dohromady i v pokračování z roku 2012. Na scénáři se podílel Sylvester Stallone, který hraje hlavní roli, ovšem režii na rozdíl od prvního dílu přenechal Simonu Westovi. Uživatelé iDNES Premium mohou film sledovat zdarma.

Partu Postradatelných, tedy soubor zabijáků z povolání, dává znovu dohromady tajný agent CIA Church, kterého hraje Bruce Willis. V jednom filmu se tak znovu setkávají hvězdy akčních filmů, jako jsou Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Arnold Schwarzenneger, Jason Statham a mnoho dalších. Novými členy nebezpečné bandy jsou Liam Hemsworth a Yu Nan, v roli teroristy se představuje Jean-Claude Van Damme.

Fotogalerie

Úkol Postradatelných se nejprve zdá velice jednoduchý, akce se však příliš nevydaří a jeden z členů party během ní zemře ošklivou smrtí. Ostatní se rozhodnou pomstít jeho ztrátu přímo na místě, na nepřátelském území, kde mají mizivou šanci na úspěch.

To, co následuje, se dá označit jako peklo na zemi. Obzvlášť, když je ve hře i pět tun čistého plutonia, které by planetu mohlo hravě vychýlit z její osy. Třaskavou směs je třeba zajistit dřív, než bude pozdě.

Chuck Norris i Novak Djokovič

Oproti prvnímu dílu z roku 2010 se do druhé části Postradatelných podařilo přilákat ještě pár hvězdných jmen navíc. Kromě Jean-Claude Van Damma, který hraje padoucha, se ve filmu objeví například Chuck Norris. Nabídku na drobnou roli přijal i srbský tenista Novak Djokovič, který měl ztvárnit sám sebe. Jeho scéna však nakonec byla vystřižena.

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se