Doporučujeme

National Geographic: Symphony for Our World | foto: JV Classics

Symfonie světa od National Geographic. Získejte dvě vstupenky zdarma do Pardubic

Tato výhodná akce již není k dispozici
National Geographic: Symfonie našeho světa kombinuje úchvatné záběry divoké přírody s jedinečnou symfonií a hudebními motivy. Pokud si koupíte dvě vstupenky, díky členství v iDNES Premium získáte další dvě zdarma.

National Geographic má jedny z nejlepších záběrů divoké přírody a když je zkombinujete se symfonií skladatelů Austina Fraye a Andrewa Christieho, kteří spolupracují i s Hansem Zimmerem, dostanete unikátní představení Symfonie našeho světa.

Fotogalerie

Toto fascinující 90minutové představení s živým orchestrem a sbory bylo od jara 2018 uvedeno již v desítkách hal a koncertních sálů po celém světě. Vychází z více než stotřicetileté tradice průlomového stylu obrazového vyprávění a představivosti slavného časopisu National Geographic, které spojuje s perfektní synchronizací živého orchestru a sboru v jeden okouzlující celek. Inspirovalo se původní stejnojmennou televizní předlohou TV kanálu Nat Geo WILD, která měla začátkem roku 2018 premiéru ve 140 zemích světa.

Symfonie našeho světa je rozdělena do pěti částí, z nichž každá se zaměřuje na konkrétní prostředí – moře, pobřeží, pevninu, hory, nebe – a v kombinaci s úchvatnými záběry vytváří jedinečný a inspirující zážitek. Každé prostředí je vykresleno a umocněno jinými hudebními nástroji a motivy, všechny dohromady pak vzdávají hold krásám a divům naší nespoutané přírody.

Na představení, které se bude konat 15. prosince 2019 v pardubické enteria areně, můžete díky členství v iDNES Premium získat dvě vstupenky zdarma, pokud si dvě pořídíte

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ
  • Nejčtenější