Úvod utkání je opatrný, ani jedno mužstvo se nikam nehrne.

Piták poslal míč na hranici šestnáctky, ale Koller nedokázal v souboji těžký míč zpracovat.

Jiří Štajner (Česko) vstřelil gól. Česko - Srbsko 1:0
Mič se po přiťuknutí Nedvěda a Plašila dostal do velkého vápna, kde nikdo z českých hráčů nebyl. Jenže srbský bek Biševač míč netrefil, ten se dostal ke Štajnerovi, který v klidu zamířil k pravé tyči.

16 Blažek
Blažek
Grygera
Rozehnal
46. min Kováč o hráči
Ujfaluši
Jankulovski
70. min Bednář o hráči
13 Piták
Piták
60. min Kulič o hráči
3 Polák
Polák
46. min Zápotočný o hráči
11 Nedvěd
Nedvěd
45. min Jarolím o hráči
20 Plašil
Plašil
46. min Sionko o hráči

Koroman
46. min Kovačevič o hráči
4 Duljaj
Duljaj
Stankovič
62. min Ljuboja o hráči
22 Ilič
Ilič
46. min Trisovič o hráči
Lazovič
46. min Žigič o hráči
Pantelič
79. min Ivanovič o hráči

Rozhodčí: Drabek - Zauner, Buch
Počet diváků: 8 047

6

Češi se po gólu uklidnili, po většinu času mají míč na vlastních kopačkách.

8

Zcela volný Stankovič si naběhl na značku pro pokutový kop, odkud se snažil hlavou usměrnit centr zprava. Mířil však naštěstí vedle levé tyčky.

11

Nedvěd hledal naslepo jednoho ze spoluhráčů, prostor před srbskou brankou byl však dobře pokrytý.

14

Srbové si vytvořili mírný tlak a v krátké době zahrávali dva rohové kopy. Brankář Blažek však žádnou práci neměl.

15

Dejan Stankovič zahrával přímý kop zhruba z třiceti metrů od české branky. Rozhodl se pro přímou střelu, ale mířil vysoko nad.

18

Přímý kop zahrávalo pro změnu Česko. Diváci vyzvali k jeho exekuci Pavla Nedvěda, ten se rozběhl, ale trefil nohy jednoho hráčů ve zdi.

21

Srbové velice rychle zakombinovali na jeden dotek a táhlá Stankovičova střela vystrašila diváky na stadionu. Mířila však vedle pravé tyče.

22

Nedvěd nacentroval před branku, kde se v hlavičkovém souboji prosadil Koller. Brankář Stojkovič byl však pozorný a míč chytil.

22
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Milan Stepanov (Srbsko)

23

Piták se prodíral do vápna, ale seběhli se k němu dva obránci a se štěstím odrazili míč do zámezí. Česko zahrává rohový kop.

24

Roh zahrál z pravé strany Nedvěd, ale centr přetáhl a hosté v pohodě odvrátili.

28

Nedvěd dostal pěknou přihrávku do běhu, měl dostatek času na střelu, ale váhal, a tak mu míč vypíchl jeden z obránců. Český záložník upadl, ale rozhodčí správně nechal pokračovat ve hře. Zákrok byl čistý.

31

Markovič nacentroval do vápna zprava, ale míč odkopl do bezpečí Jankulovski.

33

Lukovič vylekal gólmana Blažka. Zprvu lehký centr zleva se nečekal zakroutil k pravému hornímu růžku branky, ale skončil na horní síti.

35

Po pěkné spolupráci se Štajnerem centroval před branku Grygera, ale přímo na soupeřovu kopačku, od které míč skončil v zámezí.

37

Z třiadvaceti metrů vystřelil Nedvěd, ale přesně doprostřed branky, kde byl připravený Stojkovič.

41

Danko Lazovič (Srbsko) vstřelil gól. Česko - Srbsko 1:1
Srbové vyrovnávají krátce před přestávkou. Lukovič se uvolnil v levém rohu a krásně nacentroval před branku, kde se hlavou prosadil Lazovič.

44

Další zaváhání v české obraně nevyužil Koroman, jehož střela z pětadvaceti metrů skončila vysoko nad českou brankou.

49

Aktivní Sionko na levé straně vybojoval přímý kop, ale na Jarolímův centr nikdo nevyskočil.

53

Žigič se tlačil do zakončení hlavou na hranici šestnáctky, byl však ubráněný.

54

Marko Pantelič (Srbsko) vstřelil gól. Česko - Srbsko 1:2
Debutant Zápotočný udělal hrubku, Pantelič si narazil míč s dalším novicem na hřišti Žigičem a u levé tyče přehodil vyběhnuvšího brankáře Blažka.

55
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal David Jarolím (Česko)

58

Marek Jankulovski vyslal z přímého kopu prudký centr před srbskou branku, míč hlavou přizvedl hostující Stankovič a ten skončil v zámezí.

59

Podobná situace jako při druhém srbském gólu. Pantelič nahrával do uličky Žigičovi, míč stačil ale zachytit Zápotočný.

60

Střídání Česko: ze hřiště odešel Karel Piták, nahradil ho Marek Kulič

61

Srbové podnikli další rychlý protiútok. Kovačevič se vyhnul obránci a obloučkem se snažil najít nabíhajícího spoluhráče. Centr byl však příliš prudký.

62

Střídání Srbsko: ze hřiště odešel Dejan Stankovič, nahradil ho Danijel Ljuboja

64

Srbové jsou po druhém gólu lepším mužstvem, v osobních soubojích české hráče převyšují.

67

Po dalším z protiútoků nahrával zprava Žigič Panteličovi. Ten měl dostatek času a prostoru pro zpracování míče a střelu. Mířil však hodně vysoko nad.

69

Kulič hledal před brankou cloněného Kollera. Ten se přesto dostal k zakončení hlavou, mířil však vedle levé tyče.

70

Střídání Česko: ze hřiště odešel Marek Jankulovski, nahradil ho Roman Bednář

70

Aleksandar Trisovič (Srbsko) vstřelil gól. Česko - Srbsko 1:3
Ljuboja se obtočil kolem Zápotočného a poslal míč do volného prostoru na levou stranu. Tam zasprintoval Trišovič a míč dostal obloučkem přes vyběhnuvšího brankáře Blažka do sítě.

74

Český tým se snaží výsledek zkorigovat, ale přes zkonsolidovanou obranu soupeře se prosazuje velice ztěží.

76
Červená karta

Červenou kartu dostal Milan Stepanov (Srbsko)

78

Sionko nacentroval zleva a zakrytý Koller se mezi třemi obránci dokázal prosadit. Jeho hlavička mířila jen těsně vedle levé tyče srbské branky.

79

Střídání Srbsko: ze hřiště odešel Marko Pantelič, nahradil ho Branislav Ivanovič

82

Hostujícímu gólmanovi Stojkovičovi vypadl míč z náruče, ale Kulič prováhal okamžik, kdy mohl střílet do prázdné branky. Přesto se po chvíli dostal k zakončení, ale přes houf těl cestu do sítě nenašel. V dorážce neuspěl ani Koller, který v pádu mířil nad.

85

Počet diváků 8 047 (99 % z kapacity 8 121)

87

David Jarolím zkusil vystřelit z dálky, ale napálil jen protihráče.

88
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Roman Bednář (Česko)

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90

Nepovedená střela Davida Jarolíma doputovala k volnému Kollerovi. Český obr se nerozpakoval a sám před brankářem tvrdě vystřelil. Mířil však vedle pravé tyče...