Fotbalisté nastoupili na trávník, znějí státní hymny.

Čeští fotbalisté budou hrát stejně jako proti Bulharsku v červených dresech a bílých trenýrkách, Estonci mají bílá trika a černé trenky.

Sestava českého týmu se na dvou místech liší od utkání proti Bulharsku. Na místě stopera nastoupil místo Rozehnala Jiránek, v útoku je navíc Baroš. Změnilo se rozestavení, místo 4 - 5 - 1 budou reprezentanti ve formacdi 4 - 4 - 2. Vypadl pátý záložník Šmicer.

1

Začal první poločas utkání Česko - Estonsko

ČeskoČesko()

1 Čech
Čech
o hráči
46. min Kinský o hráči
Grygera
o hráči
46. min Hübschman o hráči
Jiránek
o hráči
72. min Rozehnal o hráči
Ujfaluši
o hráči
46. min Bolf o hráči
Rosický
o hráči
Jankulovski
o hráči
46. min Mareš o hráči
Poborský
o hráči
46. min Plašil o hráči
Galásek
o hráči
46. min Týce o hráči
11 Nedvěd
Nedvěd
o hráči
46. min Šmicer o hráči
15 Baroš
Baroš
o hráči
36. min Heinz o hráči
9 Koller
Koller
o hráči
46. min Vachoušek o hráči

o hráči
74. min Saviauk o hráči
Reinumäe
o hráči
78. min Sacharov o hráči
Lindpere
o hráči
6 Reim
11 Kink
Kink
o hráči
87. min Teever o hráči
Viikmäe
o hráči
Zahovajko
o hráči
90. min Kristal o hráči

Rozhodčí: -
Počet diváků: 11 873

1

Jiránek, který začal na místě stopera, by měl ve druhém poločase nastoupit místo Grygery na pravém kraji obrany. V televizním rozhovoru to prozradil Brücknerův asistent Beránek.

3

Estonci začali aktivně, střelu Zahovajka musel vyboxovat Čech, byl z toho první rohový kop.

5

Po nepřesném Ujfalušiho odkopu si Zahovajko připsal další pokus, ale lehkou střerlu z 18 metrů Čech snadno chytil.

6

Milan Baroš (Česko) vstřelil gól. Česko - Estonsko 1:0

6
Důležité

Rosický z poloviny hřiště našel přesnou kolmou přihrávkou nastartovaného Baroše, který šel sám na branku. Hned na kraji pokutového území obešel kličkou brankáře a potom lehce doklepkl míč do prázdné branky.

9
Důležité

Po autovém vhazování s podél zadní čáry prokličkoval až k tyči Nedvěd a zpětnou přihrávkou nahrál do šance Barošovi. Jeho střelu však jeden z estonských obránců odkopl.

12

Čeští fotbalisté kontrolují míč, kombinují ve středu hřiště a hledají prostor, kudy by se dalo projít semknutou estonskou obranou.

15

Jankulovského přetažený centr zmizel v zámezí, a tím skončila nadějná útočná akce českého týmu.

17
Důležité

Nedvěd nastřelil tyč estonské branky! Šance se zrodila z nakopnutého míče ze středu pole, který si Nedvěd narazil s Kollerem a z malého vápna bombou zasáhl tyč.

19

Po faulu na Baroše budou Češi zahrávat přímý kop z nebezpečné pozice z 27 metrů.

19

Nedvěd šanci nevyužil, vysoko přestřelil.

22

Milan Baroš (Česko) vstřelil gól. Česko - Estonsko 2:0

22
Důležité

Rosického střelu z 25 metrů ještě před pokutovým územím tečoval Jääger, míč vyletěl do veliké výšky, obloukem dopadl na břevno a odrazil se zpět do hřiště. Jako první doběhl k estonské brance Baroš, míč si zpracoval na prsou a snadno ho dorazil do prázdné branky.

26

Nedvěd se už už dostával do oteveřené estonské obrany, ale míč si moc předkopl a přišel o něj.

28

Eastonci vybojovali míč už na půlicí čáře a Viikmäe se dostával do rychlého brejku. Jiránek se však stačil vrátit a míč mu vypíchl.

29

Nedvěd nahrál za obranu Jankulovskému, ale tomu míč v gólové pozici sklouzl mezi nohy.

30

Na hřišti je ošetřován otřesený Baroš, který tvrdě dopadl po vzdušném souboji.

32
Důležité

Po pěkné kombinaci měl český tým sérii gólových šancí. Barošovu střelu se štěstím vyrazil Kaalma, Koller se k dorážce nedosáhl a Poborský poslal míč na tyč.

34

Český tým chystá střídání. Baroš se sice po ošetření znovu zapojil do hry, ale teď už se hlásí o vystřídání. Na lavičce se připravuje Heinz.

36
Střídání

Střídání Česko: ze hřiště odešel Milan Baroš, nahradil ho Marek Heinz

38

Po rohovém kopu Poborského nepřesně hlavičkoval Grygera.

43

Další roh prošel přes celou branku až na číhajícího Nedvěda, ale jeho pohotovou střelu brankář srazil na další roh. Z toho už Češi branku neohrozili.

44

Počet diváků 11 873 (65 % z kapacity 18 221)

46

Český kouč Brückner poslal na hřiště do druhé půle osm nových hráčů. Ze základní sestavy už pokračuje jen Jiránek a Rosický.

47

Po Šmicerově centru hlavičkoval Jiránek, ale estonskou branku minul.

51

Rosický postupoval na estonskou branku, narazil si se Šmicrem, ale míč mu utekl a nedostal se k zakončení. Útok však pokračoval, ke střele se dostal Heinz, ale ze strany zasáhl jen boční síť.

54

Rosický vystřelil z velké dálky, estonský brankář míč chytil.

56

Českému útoku teď velí z levého kraje zálohy Šmicer. Jde přes něho většina akcí. Teď byl faulován, Rosický zkusil z 35 metrů přímou střelu, ale brankáře nepřekvapil.

56

Týce fauloval Zahovajka, Allas z přímého kopu z dvaceti metrů přestřelil českou branku.

59

Rosický rozehrával přímý kop téměř z poloviny hřiště, našel Jiránka, který hlavičkoval mimo.

66

Hra je ve druhé půli rozkouskovaná řadou faulů. Teď byl obětí nedovoleného zákroku Šmicer.

66
Důležité

Rosický rozehrával přímý kop od postranní čáry ze vzdálenosti 33 metrů, Vachoušek zády k brance míč hlavou prodloužil a nasměroval ho na tyč!

68

Šmicer se po souboji s Rähnem dožaduje pokutového kopu, ale je z toho jen roh, který vede jen ke zblokované střele Týceho.

70

Estonec Klavan ramenem v pokutovém území poslal k zemi Rosického, ale na penaltu to nebylo.

72
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jaroslav Plašil (Česko)

72

Plašil byl napomínán za skluz, po kterém je ošetřován Klavan.

72
Střídání

Střídání Česko: ze hřiště odešel Martin Jiránek, nahradil ho David Rozehnal

73

Příchod Rozehnala přinesl další změnu v rozestavení. Ve stoperské dvojici hrají Bolf a Rozehnal, role pravého obránce se ujal Týce a Hübschmana trenéři testují jako defenzivního záložníka.

74
Střídání

Střídání Estonsko: ze hřiště odešel Ragnar Klavan, nahradil ho Erko Saviauk

77

Týce chtěl překvapit estonského brankáře přímou střelou z trestného kopu z 35 metrů, ale přestřelil.

78
Střídání

Střídání Estonsko: ze hřiště odešel Ott Reinumäe, nahradil ho Alexander Sacharov

79

Hübschman po dalším trestném kopu zakončoval nepřesně.

82

Po Rosického akci zakončoval Šmicer, gólman jeho střelu chytil.

84

Estonci se ubránili dalšímu přímému kopu, z rohu hřiště neúspěšně centroval Rosický.