Souhrn
Moravskoslezská fotbalová liga, 12. kolo
23. 10. 2020 19:00
1. SC Znojmo FK
FC Velké Meziříčí
Další zápasy kola
Moravskoslezská fotbalová liga - 1. kolo
Hlučín | 1:0 | D. Benešov |
Olomouc B | 0:2 | Frýdek-Místek |
Petřkovice | 0:3 | Otrokovice |
Uh. Brod | 0:0 | Kroměříž |
Vrchovina | 1:2 | Vyškov |
Ostrava B | 0:3 | Znojmo |
Uničov | 1:3 | Vel. Meziříčí |
Zlín B | 1:1 | Slovácko B |
Rosice | 5:1 | Jihlava B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 2. kolo
Otrokovice | 0:3 | Frýdek-Místek |
Znojmo | 0:2 | Vyškov |
D. Benešov | 0:2 | Vrchovina |
Kroměříž | 2:2 | Rosice |
Ostrava B | 0:1 | Petřkovice |
Slovácko B | 0:0 | Hlučín |
Vel. Meziříčí | 1:1 | Uh. Brod |
Olomouc B | 2:0 | Uničov |
Jihlava B | 2:3 | Zlín B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 3. kolo
Hlučín | 1:0 | Jihlava B |
Frýdek-Místek | 2:3 | Ostrava B |
Vyškov | 5:2 | D. Benešov |
Vrchovina | 1:1 | Slovácko B |
Petřkovice | 1:0 | Znojmo |
Rosice | 1:0 | Vel. Meziříčí |
Uničov | 7:1 | Otrokovice |
Zlín B | 1:1 | Kroměříž |
Uh. Brod | 1:1 | Olomouc B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 4. kolo
Znojmo | 0:0 | D. Benešov |
Otrokovice | 0:3 | Uh. Brod |
Jihlava B | 1:4 | Vrchovina |
Petřkovice | 0:3 | Frýdek-Místek |
Kroměříž | 1:5 | Hlučín |
Ostrava B | 3:1 | Uničov |
Slovácko B | 4:1 | Vyškov |
Olomouc B | 1:2 | Rosice |
Vel. Meziříčí | 2:0 | Zlín B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 5. kolo
Znojmo | 3:4 | Frýdek-Místek |
Hlučín | 1:0 | Vel. Meziříčí |
Zlín B | 2:2 | Olomouc B |
Vyškov | 3:0 | Jihlava B |
Uh. Brod | 1:1 | Ostrava B |
D. Benešov | 0:1 | Slovácko B |
Rosice | 0:2 | Otrokovice |
Vrchovina | 0:1 | Kroměříž |
Uničov | 3:1 | Petřkovice |
Moravskoslezská fotbalová liga - 16. kolo
Ostrava B | 2:2 | Olomouc B |
Hlučín | 1:1 | Vrchovina |
Petřkovice | 1:0 | Vel. Meziříčí |
Uničov | 8:0 | Jihlava B |
Rosice | 2:0 | D. Benešov |
Frýdek-Místek | 1:2 | Kroměříž |
Zlín B | 2:2 | Vyškov |
Uh. Brod | 0:0 | Slovácko B |
Znojmo | 3:1 | Otrokovice |
Moravskoslezská fotbalová liga - 6. kolo
Frýdek-Místek | 2:6 | Uničov |
Otrokovice | 2:0 | Zlín B |
Jihlava B | 1:2 | D. Benešov |
Petřkovice | 4:2 | Uh. Brod |
Kroměříž | 0:0 | Vyškov |
Znojmo | 1:4 | Slovácko B |
Ostrava B | 2:0 | Rosice |
Olomouc B | 2:1 | Hlučín |
Vel. Meziříčí | 5:0 | Vrchovina |
Moravskoslezská fotbalová liga - 7. kolo
Hlučín | 1:4 | Otrokovice |
Vyškov | 2:0 | Vel. Meziříčí |
D. Benešov | 1:3 | Kroměříž |
Vrchovina | 3:3 | Olomouc B |
Uh. Brod | 2:2 | Frýdek-Místek |
Rosice | 0:0 | Petřkovice |
Uničov | 6:2 | Znojmo |
Slovácko B | 1:0 | Jihlava B |
Zlín B | 2:3 | Ostrava B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 8. kolo
Ostrava B | 0:0 | Hlučín |
Znojmo | 1:0 | Jihlava B |
Petřkovice | 3:2 | Zlín B |
Otrokovice | 4:1 | Vrchovina |
Kroměříž | 1:1 | Slovácko B |
Vel. Meziříčí | 5:3 | D. Benešov |
Uničov | 6:1 | Uh. Brod |
Frýdek-Místek | 3:1 | Rosice |
Moravskoslezská fotbalová liga - 9. kolo
Hlučín | 1:2 | Petřkovice |
Vyškov | 3:1 | Otrokovice |
Jihlava B | 1:2 | Kroměříž |
Vrchovina | 3:2 | Ostrava B |
Uh. Brod | 3:2 | Znojmo |
Rosice | 1:1 | Uničov |
Slovácko B | 8:0 | Vel. Meziříčí |
Zlín B | 0:1 | Frýdek-Místek |
D. Benešov | 1:0 | Olomouc B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 10. kolo
Znojmo | 1:3 | Kroměříž |
Frýdek-Místek | 1:2 | Hlučín |
Otrokovice | 5:2 | D. Benešov |
Ostrava B | 1:1 | Vyškov |
Vel. Meziříčí | 0:5 | Jihlava B |
Petřkovice | 5:1 | Vrchovina |
Uh. Brod | 1:0 | Rosice |
Olomouc B | 1:2 | Slovácko B |
Uničov | 0:1 | Zlín B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 11. kolo
Moravskoslezská fotbalová liga - 12. kolo
Moravskoslezská fotbalová liga - 17. kolo