Duel 3. kola slavného grandslamu komentuje Tomáš Pavlíček

Djokovič doplatil na špatný odskok míče, kvůli němu špatně trefil míč a ten letěl mimo kurt.
Škoda, Štěpánek odehrál výbornou hru, ale na světovu jedničku nakonec nestačil. Game skončil jeho nepřesným zásahem na síti.
A-40
Djokovičovi se opět povedlo podání, Śtěpánek nemá na jeho první servis zbraň.
40-40
Štěpánek bojuje a nevzdává se. Krásným úderem do rohu kurtu Djokoviče dostal do úzkých.
A-40
Souboj řezaných bekhendů vyhrál Djokovič, Čech svůj poslední poslal do sítě.
40-40
Výborné první podání Djokoviče, Štěpánek neměl šanci vrátit přesně míč.
40-A
Štěpánek má další šanci, nyní zase donutil soupeře k chybě on.
40-40
Djokovič se výborným podání dostal do výměny, kde měl od začátku navrch a donutil soupeře j chybě.
40-A
Parádní výměna ze strany Štěpánka! DOstal Djokoviče od základní čáry do úzkých, vypracoval si smeč, kterou bezpečně zakončil.
40-40
Nevynucená chyba Djokoviče, bekhendem poslal míč daleko mimo dvorec.
40-30
Českému hráči se podařilo vytlouci raketu Djokoviče na síti, míč se od ní odrazil vedle čáry.
40-15
Štěpánek to přehnal s razancí a poslal míč opět mimo kurt.
30-15
Také Srb dělá chyby, teď trefil při náběhu k síti jen pásku.
30-0
Napodruhé Čech trefil dvorec ale bohužel na vlastní polovině.
15-0
Štěpánek začal hru returnem mimo kurt.
3:0
Štěpánek vyhazuje míč forhendem z kurtu a po jeho další nevynucené chybě jde Srb do vedení 3:0 na gamy.
40-A
Štěpánek zvládl vyskočit na vysoký lob a vrátit ho, ale na další úder Djokoviče již neměl.
40-40
Parádní vítězný return Djokoviče k základní čáře znamená shodu.
40-30
Český hráč chyboval na síti, krátký a prudký Djokovičův return nedokázal vrátit.
40-15
Skvělé první podání Štěpánka, Djokovič na něj nedosáhl.
30-15
Štěpánek chyboval v náběhu na síť.
30-0
Štěpánkoví forhend na základní čáru vyšel zatímco Djokovič vysoký míč vrátil jen těsně za čáru a výměnu prohrává.
15-0
Djokovič returnem netrefil hřiště.
2:0
Štěpánkovi pokus o vítězný return nezvládl, hrál za základní čáru a prohrává o dvě hry.
40-15
Pro změnu parádní vítězný křižný bekhend Štěpánka, Djokovič ho jen sledoval.
40-0
Djokovič tlačí a Štěpánek nestíhá. Další jasný bod.
30-0
Jakoby se Djokovič rozehrál, lépe se ophybuje, jeho hra je přesnější a ukázal další úžasný vítězný úder.
15-0
Jistý Djokovič op chabém returnu Štěpánka zakončil nechytatelným forhendem.
1:0
Štěpánek naběhl na síť, ale Djokovič "vytkloukl jeho bloky". Stejně jako ve druhém setu si Čech hned na úvod prohrává podání.
40-A
Štěpánek předvedl nevynucenou chybu, míč poslal za základní čáru a Djokovič má brejkbol.
40-40
Těsný aut z rakety českého tenisty.
40-30
Štěpánek uspěl na síti. Prohoz Djokoviče se neujal, Štěpánek umístil míč na jeho polovinu.
30-30
Další povedené první podání Štěpánka Djokovič jen škrtl rámem. Ránu ven z dvorce nečekal.
15-30
Bod Štěpánka přímo z podání.
0-30
Djokovič pustil Štěpánka k síti a parádně křižně ho prohodil. Čech neměl šanci.
0-15
Dlouho výměnu po Štěpánkově druhém podání nakonec ovládl Djokovič. Donutil soupeře k chybě.
6:2
Další už využil. Novak Djokovič se zlepšil na servisu, využil několik Štěpánkových chyb a bez potíží získal druhý set.