Doporučujeme

Lanovky ve Špindlerově Mlýně | foto: Skiareál Špindlerův Mlýn

Vyvezte se lanovkou zdarma. Ze Špindlerova Mlýna za klenoty Krkonoš

Akce již není k dispozici
Ze Špindlerova Mlýna můžete dobít nejznámější krkonošské cíle. Díky členství v iDNES Premium vám výlet zpříjemní 1+1 jízdenka na lanovku tam i zpět zdarma. Pokud se navíc ubytujete ve vybraných hotelech, máte jízdenku zdarma na každý den pobytu.

V letních měsících ve Špindlerově Mlýně jezdí dvě lanovky: Na Medvědíně a ve Svatém Petru. Na obou horních stanicích najdete restauraci, nespočet turistických tras, naučné stezky a rozsáhlá dětská hřiště.

Čtyřsedačková lanovka Medvědín vás přiblíží k nejatraktivnějším bodům v národním parku. Na jeden zátah zvládnete Mohylu Hanče a Vrbaty, Pančavský vodopád, který je nejdelším v České republice, Labskou boudu i Pramen Labe.

Pokud toužíte po méně turistických místech, avšak stejně krásných výhledech, doporučujeme využít moderní šestisedačkovou lanovku ve Svatém Petru. Z horní stanice se nabízí několik možností, například přes Klínové boudy. Dostat se můžete i na Luční boudu či Sněžku.

Léto ve Špindlerově Mlýně

Pokud se ve Skiareálu Špindlerův Mlýn ubytujete ve vybraných hotelech, získáte také jízdenku na lanovku tam a zpět na každý den pobytu zdarma. Na recepci dostanete čipovou GOPASS kartu, kde je nahraný počet jízdenek na lanovku. Seznam hotelů, pro které akce platí, najdete zde.

Díky členství v iDNES Premium můžete získat také zdarma zapůjčení jednoho elektrokola. Bližší informace o této výhodě najdete zde.

Získejte předplatné

První měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně.
Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků.

VYZKOUŠET ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se

  • Nejčtenější