ZLÍN - SPARTA

Utkání hokejového extraligy

ZLÍN - SPARTA 5:1 (1:0, 2:0, 2:1). Konec.
60:00
Konec utkání. Zlín ve zprvu poklidném, nakonec však hodně emotivním utkání porazil Spartu. Pět hráčů duel pro trest do konce zápasu nedohrálo. Sparťan Stehlík si nezahraje ani příště, protože vyfasoval trest ve hře.
59:47
Zlín zvyšuje na 5:1. Balán zpoza branky nahrával na zcela volného Michala Pšurného, jenž skóroval ze dvou metrů.
59:10
Mezi hráči to stále jiskří, ale jinak už se utkání jenom dohrává.

Nepřehlédněte

Zlín:
J. Čech - Hamrlík, Galvas, Nosek, Novotný, Vosátko, Lučka, Horáček - Melenovský, Leška, Záhorovský - Mokrejš, Čech, Rachůnek - Kovář, Kašpařík, Kubiš - M. Pšurný, Balán, R. Pšurný.
Sparta:
Duba - Ptáček, Protivný, Tabaček, Hanzlík, Stehlík, Černošek - Sivek, Hlinka, Hlaváč - Kratěna, Ton, Štrba - Netík, Langhammer, Dragoun - Vrbata, Podlešák, Hromas.
57:34
Přesilovka Sparty po další ruční výměně názorů. Rachůnek (2+2) si cosi vysvětloval Kratěnou (2 minuty). Oba za hrubost.
54:26
Další bitka hráčů na ledě za sparťanskou brankou. Leška a Melenovský na domácí straně jsou vyloučeni do konce utkání za hrubost a na straně Sparty rovněž do konce utkání Hanzlík za bodnutí špičkou hole (po jeho zákroku bitka začala) a Stehlík, jenž dostal trest ve hře. Předvánoční poklidná atmosféra se rozplynula.
52:31
Zlín už hraje pět na tři.
52:11
Stehlík je vyloučen za krosček. Za 20 vteřin začne stovteřinová přesilovka pět na tři Zlína.
50:55
Zlín zvyšuje na 4:1. Po levém křídle se při hře čtyři na čtyři utrhl Čech a zpoza modré čáry vystřelil a jeho polovysoká křížná rána zapadla k levé tyči Dubovy branky. Asistence Galvas.
50:31
Za domácí dostal trest na dvě minuty za hrubost Novotný, který přijel bránit Lešku.
50:31
Bitka na ledě. Ton se pral s domácím Leškou. Přidali se i další hráči. Led je zasypán odpadky. Zatím je jisté, že je Ton vyloučen do konce zápasu!
50:00
Duba si po vyražené střele zasprintoval za pukem a zalehl jej včas před Pšurným, který by jinak skóroval do prázdné branky.
47:24
Sparta využila přesilovku - 3:1. Hlinka vystřelil od modré, Stehlík puk šikovně tečoval před brankářem Čechem mimo jeho dosah.
46:25
Další přesilovka Sparty. Galvas je vyloučen za hákování.
45:41
Je po přesilovce. Sparta na celé dvě minuty uzamkla Zlín, ale ani jednou nevystřelila.
43:41
Přesilovka Sparty. Balán je vyloučen za hrubost. Ve stejném čase dostal desetiminutový osobní trest hostující Ptáček za to, že odpálil puk po odpískání.
42:38
Sparta si v přesilovce nevypracovala nic. Zlín je v plném počtu.
40:38
Přesilovka Sparty. Hamrlík hákoval Hlaváče.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Tempo hry se zvedlo. Hlavně Zlínu vychází vše, na co sáhne. Sparta se do šancí téměř nedostává. A slušně zaplněné ochozy jsou spokojeny.