Domácí jsou ve čtyřech, tuto dvojnásobnou výhodu Litvínov nevyužil.
08:01
Další přesilovka Litvínova pět na tři. Vyloučen je Mokrejš za hákování.
07:55
Galvas jel v oslabení sám na Hübla, snažil se zakončit po ledě, ale litvínovského brankáře nepřekonal.
06:49
Litvínov využívá dvojnásobnou výhodu - 3:0. Reichlovu střelu u pravé tyče dorazil Prorok.
06:38
Hosté hrají pět na tři. Za hákování je vyloučen Lučka.
06:31
Přesilovka Litvínova. Na dvě minuty byl vyloučený Novotný za napadení.
05:58
Šance Litvínova. Reichel si nabruslil před branku na Prorokovu přihrávku z rohu, ale zblízka asi o půl metru přestřelil.
03:53
Oba týmy jsou v pěti. Zlín měl sice dvojnásobnou převahu, ale místo vyrovnání už v klasické přesilovce podruhé inkasoval.
03:12
Litvínov v oslabení zvyšuje - 2:0. Benda vystřelil od pravého mantinelu od modré, Murín puk vyrazil před sebe a Rachůnek nepochopitelně překonal vlastního brankáře.
03:00
Benda je na ledě, hosté jsou ve čtyřech.
01:53
Zlín hraje 67 vteřin pět na tři. Vyloučen je Poživil za zdržování hry.
01:40
Zlín soupeře uzamkl a Hamrlík od modré trefil pravou tyč Hüblovy branky.
01:00
Přesilovka Zlína. Vyloučen je Benda za nedovolené bránění.
00:43
Zlín měl obrovskou šanci na vyrovnání. Mokrejš jel sám na Hübla, ale ten jeho bekhendový blafák vystihl.
00:26
Litvínov vede 1:0. Zlín sice vyhrál vhazování, ale jen nahodil do třetiny, odkud Prorok nahrál Reichlovi, ten si zavezl puk do třetiny a od levého mantinelu střelou na lapačku překvapil Murína.
00:01
Utkání bylo zahájeno.
Utkání bude řídit trojice rozhodčích Mikula - Hlavatý, Tošenovjan.
Dobrý podvečer. Vítejte u sledování přenosu ze zápasu Zlín - Litvínov. Domácí bojují o elitní šestku. Hosté o účast v předkole play-off. Z pozice, jež postup zajišťují, vypadli po domácí prohře s Kladnem. Dnes se pokusí - poprvé pod vedením nové trenérské dvojice Hübl-Rosol - o návrat.