TŘINEC - SPARTA
32. kolo extraligy

Utkání komentuje Jiří Seidl

35:26
Polanský vyhrál buly v útočném pásmu, od pravého mantinelu pálil Kroupa, ale Bříza vyrazil.
35:10
Už je to pět na čtyři. Sparta se už k žádné střele nedostala.
34:07
Hosté sevřeli domácí v pásmu. Od modré střílel Ton, ale Biegl vyrazil.
33:41
Přesilovka Sparty. Kudrna za podražení. minutu a sedmnáct vteřin čtyři na tři.
32:55
Hraje se čtyři na čtyři. Současně byli vyloučeni hostující Hanzlík a domácí Paroulek. Oba za hrubost.
32:08
Do náznaku šance se dostala i Sparta. Špaňhel našel zpozabranky v levém kruhu Tona, ten ale mířil hodně vedle.
31:13
Třinec zvyšuje na 4:1. Kudrna se prokličkoval před Schwarze a s přehledem ho prostřelil. Asistence: Martynek. Sparta střídá brankáře - do branky se nastěhoval Bříza.
29:16
Třinec využívá přesilovku - 3:1. Po Paroulkově střele střele dorážel puk za Schwarzova záda Kudrna.
28:52
Kudrna se uvolnil, prokličkoval až před Schwarze, ale trefil jenom betony sparťanského gólmana.
27:45
Přesilovka Třince. Špaňhel zasáhl Chmelíře za třineckou brankou vysokou holí do obličeje.
27:28
Třinec přečkal oslabení. Sparta se sice snažila hrát ktivně a zatlačit soupeře, ale další šanci si už nevypracovala.
26:25
Vykoukal si v útočném pásmu vyměnil puk s Tonem, ale z bezprostřední blízkosti netrefil třineckou branku.
25:28
Přesilovka Sparty. Tomas za hákování. Domácí brankář Biegl si připsal první zákrok až po pěti minutách druhé třetiny.
24:16
Po Kudrnově nahrávce ještě posouval puk před branku Martynek, ale nenašel žádného spoluhráče. Třinec je teď daleko lepším týmem, což vidí i reprezentační kouč Hadamczik, který utkání přihlíží.
23:50
Polanský zajel za branku, nahrál do levého kruhu Chmelířovi. Ale než jeho střela došla k brance, byla posunuta.
21:58
Třinec vede 2:1 Skóroval Peterek. Kudrna prošel před Schwarze, místo střely ještě vylepšil pozici pro Peterka, který pálil do odkryté branky. 2. asistence: Výtisk.
20:39
Peterek v levém kruhu našel Hunkese, ale na jeho střelu se brankář Schwarz stačil přesunout.
20:01
Byla zahájena 2. třetina. Domácí pokračují v přesilovce.
20:00
Konec 1. třetiny. V jejím závěru ještě po vyhraném buly pálil Paroulek. V Třinci se zatím hraje obousranně pohledný a útočný hokej.
19:54
Přesilovka Třince. Nikolov je vyloučen za držení.
18:50
Martynek našel na modré čáře u levého hrazení najíždějícího Pácala, Schwarz jeho přízemní střelu vytěsnil betony.
17:20
Domácí třetí útok se usadil v pásmu, ale nedostal se k pořádné střele, kombinoval po rozích.
15:39
Rozhodčí přerušili hru poté, co Ton nastřelil Výtiska do nohy. Ten chvíli ležel na ledě, ale poté vstal a odjel na střídačku.
15:24
Marek našel v levém kruhu skvěle postaveného Tona, ale na jeho střelu byl Biegl připraven a vyrazil ji.
14:06
Třinec v přesilovce vyrovnává. Po velkém tlaku v přesilovce a řadě šancí našel Peterka skvělou přihrávkou Martynek a domácí kapitán se tefil do levého horního rohu odkryté sparťynské branky.
12:48
Přesilovka Třince. Vyloučen byl Sivek za hákování.
12:04
Sparta využívá přesilovku a vede 1:0. Do levého horního rohu se trefil zleva Marek, Biegl neměl šanci. Asistence: Ton a Hanzlík.
10:44
Přesilovka Sparty. Schwarz upadl v brankovišti. Vyloučen je Kudrna za napadení a domácí fanoušci ostře protestují proti verdiktu rozhodčího Jusičky.
09:05
Diváci zatleskali skvělému Kudrnovu sólu, který obešel tři hráče, ale k pořádnému zakončení se nedostal.
08:18
Po špatné rozehrávce domácích se ke sřele od pravého mantinelu dostal Dragoun, ale Biegl ji vyrazil.