Reportáž skončila 28. 1. 2009 22:35

Curych - Magnitogorsk

Rozhodující finále hokejové Ligy mistrů

46:02
Od modré pálil Malenkin, ale Sulander měl na jeho střelu dobrý výhled, takže ji bez problémů kryl.
45:34
Sulander už musí zasahovat, Platonov mířil mezi jeho betony.
45:08
Až teď zakázané uvolnění domácích, které si vynutil český útok Magnitogorsku.
44:00
Curych znovu vyhazuje a není to zakázané uvolnění. Brání pozorně.
42:00
Curych odráží nápor Magnitogorsku. Hostům nezbývá nic jiného, než napodobit první finále, v němž ve třetí třetině také prohrávali 0:2.
40:58
Domácí v plném počtu.
40:12
Domácí ve čtyřech. Curych přežil i šanci Rolinka.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Curych její konec ustál.
39:48
Aťušov pálí mimo.
39:19
Pálil Varlamov, ale Sulander kryl. Curych vyhazuje.
38:58
Minutu a dvě vteřiny přesilovka Magnitogorsku 5 na 3! 2 minuty za podražení dostává Seger. Na ledě zůstává český útok.
38:12
Přesilovka Magnitogorsku. 2 minuty za hákování Chlystova dostává Blindenbacher.
38:00
Poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:30
Magnitogorsk v náporu.
36:44
Další střela aktivního Downa, Proskurjakov kryl.
36:11
Domácí fandové poskakují, stadion je ve varu.
35:23
V šanci hostující Mirnov, pálil zápěstím, ale přestřelil.
35:03
Velká šance Marka. Rolinek poslal Marka do nájezdu, jenže Marek bekhendový blafák nezakončil gólem. Poté se strhla mela před brankou Curychu, do níž se zapojili všichni tři čeští útočníci. Ale nevylučuje se.
34:48
Gól Curychu! Domácí využívají přesilovku, potrestali tak zbytečné vyloučení Marka. Branku ještě bude posuzovat videorozhodčí. Wichser vystřelil, odražený puk dorazil nakonec do branky nohou neúmyslně Sejna. Gól platí.