Souhrn
Evropská konferenční liga, Skupina G
9. 12. 2021 21:00
Tottenham
Stade Rennes FC
Další zápasy kola
Evropská konferenční liga - Skupina E
Maccabi Haifa | 0:0 | Feyenoord |
Union Berlín | 3:0 | Maccabi Haifa |
Feyenoord | 3:1 | Union Berlín |
Union Berlín | 1:2 | Feyenoord |
Maccabi Haifa | 0:1 | Union Berlín |
Feyenoord | 2:1 | Maccabi Haifa |
Evropská konferenční liga - Skupina A
M. Tel-Aviv | 4:1 | Alaškert |
Helsinki | 0:2 | Linz |
Linz | 1:1 | M. Tel-Aviv |
Alaškert | 2:4 | Helsinki |
Helsinki | 0:5 | M. Tel-Aviv |
Alaškert | 0:3 | Linz |
M. Tel-Aviv | 3:0 | Helsinki |
Linz | 2:0 | Alaškert |
Helsinki | 1:0 | Alaškert |
M. Tel-Aviv | 0:1 | Linz |
Linz | 3:0 | Helsinki |
Alaškert | 1:1 | M. Tel-Aviv |
Evropská konferenční liga - Skupina H
Kajrat | 0:0 | Omonia Nikósie |
Karabach | 0:0 | Basilej |
Omonia Nikósie | 1:4 | Karabach |
Basilej | 4:2 | Kajrat |
Karabach | 2:1 | Kajrat |
Basilej | 3:1 | Omonia Nikósie |
Kajrat | 1:2 | Karabach |
Omonia Nikósie | 1:1 | Basilej |
Kajrat | 2:3 | Basilej |
Karabach | 2:2 | Omonia Nikósie |
Omonia Nikósie | 0:0 | Kajrat |
Basilej | 3:0 | Karabach |
Evropská konferenční liga - Skupina G
Rennes | 2:2 | Tottenham |
Mura | 0:2 | Arnhem |
Arnhem | 1:2 | Rennes |
Tottenham | 5:1 | Mura |
Arnhem | 1:0 | Tottenham |
Mura | 1:2 | Rennes |
Evropská konferenční liga - Skupina F
Slovan Bratislava | 1:3 | Kodaň |
Lincoln | 0:2 | PAOK |
PAOK | 1:1 | Slovan Bratislava |
Kodaň | 3:1 | Lincoln |
Kodaň | 1:2 | PAOK |
Slovan Bratislava | 2:0 | Lincoln |
Lincoln | 1:4 | Slovan Bratislava |
PAOK | 1:2 | Kodaň |
Slovan Bratislava | 0:0 | PAOK |
Lincoln | 0:4 | Kodaň |
PAOK | 2:0 | Lincoln |
Kodaň | 2:0 | Slovan Bratislava |
Evropská konferenční liga - Skupina D
Randers | 2:2 | Alkmaar |
Kluž | 1:1 | Randers |
Kluž | 0:1 | Alkmaar |
Alkmaar | 2:0 | Kluž |
Randers | 2:1 | Kluž |
Alkmaar | 1:0 | Randers |
Evropská konferenční liga - Skupina C
Bodo/Glimt | 3:1 | Zorja Luhansk |
AS Řím | 5:1 | CSKA Sofia |
Zorja Luhansk | 0:3 | AS Řím |
CSKA Sofia | 0:0 | Bodo/Glimt |
Bodo/Glimt | 6:1 | AS Řím |
CSKA Sofia | 0:1 | Zorja Luhansk |
Zorja Luhansk | 2:0 | CSKA Sofia |
AS Řím | 2:2 | Bodo/Glimt |
Bodo/Glimt | 2:0 | CSKA Sofia |
AS Řím | 4:0 | Zorja Luhansk |
Zorja Luhansk | 1:1 | Bodo/Glimt |
CSKA Sofia | 2:3 | AS Řím |
Evropská konferenční liga - Skupina B
Flora | 0:1 | Gent |
Famagusta | 0:2 | Partizan |
Partizan | 2:0 | Flora |
Gent | 2:0 | Famagusta |
Famagusta | 2:2 | Flora |
Partizan | 0:1 | Gent |
Flora | 2:2 | Famagusta |
Gent | 1:1 | Partizan |
Flora | 1:0 | Partizan |
Famagusta | 1:0 | Gent |
Partizan | 1:1 | Famagusta |
Gent | 1:0 | Flora |
Evropská konferenční liga - Play-off
Eindhoven | 1:0 | M. Tel-Aviv |
Midtjylland | 1:0 | PAOK |
Rapid | 2:1 | Arnhem |
Marseille | 3:1 | Karabach |
Leicester | 4:1 | Randers |
Celtic | 1:3 | Bodo/Glimt |
Karabach | 0:3 | Marseille |
M. Tel-Aviv | 1:1 | Eindhoven |
Randers | 1:3 | Leicester |
Bodo/Glimt | 2:0 | Celtic |
PAOK | 2:1 | Midtjylland |
Arnhem | 2:0 | Rapid |
Evropská konferenční liga - Osmifinále
Slavia | 4:1 | LASK Linec |
Partizan | 2:5 | Feyenoord |
Arnhem | 0:1 | AS Řím |
PAOK | 1:0 | Gent |
Bodo/Glimt | 2:1 | Alkmaar |
Eindhoven | 4:4 | Kodaň |
Leicester | 2:0 | Rennes |
Marseille | 2:1 | Basilej |
Alkmaar | 2:2P | Bodo/Glimt |
Kodaň | 0:4 | Eindhoven |
Rennes | 2:1 | Leicester |
Basilej | 1:2 | Marseille |
LASK Linec | 4:3 | Slavia |
Feyenoord | 3:1 | Partizan |
AS Řím | 1:1 | Arnhem |
Gent | 1:2 | PAOK |
Evropská konferenční liga - Čtvrtfinále
Feyenoord Rotterdam | 3:3 | Slavia |
Leicester | 0:0 | Eindhoven |
Marseille | 2:1 | PAOK |
Bodo/Glimt | 2:1 | AS Řím |
Eindhoven | 1:2 | Leicester |
Slavia | 1:3 | Feyenoord Rotterdam |
PAOK | 0:1 | Marseille |
AS Řím | 4:0 | Bodo/Glimt |
Evropská konferenční liga - Semifinále
Feyenoord | 3:2 | Marseille |
Leicester | 1:1 | AS Řím |
Marseille | 0:0 | Feyenoord |
AS Řím | 1:0 | Leicester |
Evropská konferenční liga - Finále