SLAVIA - ČESKÉ BUDĚJOVICE
2. semifinále play-off

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

23:15
Slavia v oslabení zvyšuje na 2:0. Gřegořkovu rozehrávku vystihl Beránek, v přečíslení dva na jednoho našel přesně hůl Marka Tomici a proti jeho zakončení byl Turek bezmocný.
22:30
Přesilovka Budějovic. Za držení hole je vyloučen Divíšek.
22:03
Od modré pálil Kutkák, rána neprošla, ale mezi kruhy pohotově napřáhl Gulaš. Franěk vyráží.
21:22
Bednář nahrál z pravého rohu mezi kruhy Prorokovi, tomu ale rána nesedla.
20:36
Hosté se ubránili. Turka zaměstnaly střely střely Kadlece a Nováka od modré.
20:01
Byla zahájena druhá třetina. Slavia dohrává přesilovku.
20:00
Konec první třetiny. Sobotova formace si vypracovala tlak, ale gólovou pojistku nepřidala. Prorok v jednu chvíli zahodil rukavici a zůstal na ledě. Když ale rozhodčí nepřerušili, pokračoval ve hře.
18:32
Přesilovka Slavie. Žabka byl ve středním pásmu přidržen Mertlem.
18:24
Slavia se ubránila. V závěru olabení dokonce vystrašil brankáře Turka povedenou střelou od modré Kolařík.
17:20
Graňák padl do Posmykovy rány. Slavia vyhazuje. Bude se bránit ještě minutu.
16:15
Přerušeno pro postavení Petra Sailera v brankovišti. První polovinu Dudova trestu Slavia ubránila.
15:25
Franěk se vyznamenal. Nejprve vyrazil Gřegořkovu střelu a pokryl i pohotovou dorážku Hudce.
14:24
Přesilovka Budějovic. Zaúřadoval Duda. Nejprve v útočném pásmu při forčekingu hákoval Květoně, následně za brankou nedovoleně atakoval Gřegořka. Za oba tresty je vyloučen a Budějovice hrají čtyři minuty přesilovku.
12:53
Slavia využívá přesilovku - 1:0. Jaroslav Bednář nabruslil do střelecké pozice mezi kruhy a trefuje se Turkovi mezi betony. Asistence: Sobotka.
12:09
Kadlecovu ránu Turek kryje i přesto, že před ním šikovně clonil Sobotka.
11:49
Přesilovka Slavia. Duda šikovně přistrčil puk do jízdy Tomicovi, který se dral sám na Turka. Podrazil ho Sailer.
11:19
Kadlecovu střelu šikovně tečoval Tomica, ale Turka neohrozil.
10:32
Vak se snažil zprava přihrát před brankoviště Kotrlovi, ale do nahrávky se položil obránce Novák.