Souhrn
Moravskoslezská fotbalová liga, 19. kolo
21. 3. 2020 10:15
FC Odra Petřkovice
FC Hlučín
Další zápasy kola
Moravskoslezská fotbalová liga - 1. kolo
Znojmo | 0:1 | Vel. Meziříčí |
Frýdek-Místek | 3:1 | Olomouc B |
Petřkovice | 1:0 | Rosice |
Vrchovina | 1:1 | Ostrava B |
Hlučín | 0:2 | Otrokovice |
Uh. Brod | 4:1 | D. Benešov |
Slovácko B | 4:3 | Kroměříž |
Uničov | 4:2 | Zlín B |
Blansko | 3:1 | Vyškov |
Moravskoslezská fotbalová liga - 2. kolo
Otrokovice | 0:0 | Vyškov |
Kroměříž | 4:0 | Znojmo |
Vel. Meziříčí | 3:2 | Uh. Brod |
Hlučín | 0:4 | Petřkovice |
D. Benešov | 1:2 | Uničov |
Ostrava B | 1:1 | Blansko |
Olomouc B | 8:0 | Slovácko B |
Zlín B | 0:1 | Vrchovina |
Rosice | 0:0 | Frýdek-Místek |
Moravskoslezská fotbalová liga - 3. kolo
Vrchovina | 3:1 | D. Benešov |
Petřkovice | 1:1 | Otrokovice |
Frýdek-Místek | 2:0 | Hlučín |
Vyškov | 1:1 | Ostrava B |
Uh. Brod | 1:0 | Kroměříž |
Znojmo | 0:2 | Olomouc B |
Uničov | 1:1 | Vel. Meziříčí |
Slovácko B | 3:1 | Rosice |
Blansko | 1:0 | Zlín B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 4. kolo
Otrokovice | 3:2 | Ostrava B |
Vel. Meziříčí | 3:3 | Vrchovina |
Kroměříž | 1:2 | Uničov |
Petřkovice | 1:3 | Frýdek-Místek |
Rosice | 1:1 | Znojmo |
D. Benešov | 1:1 | Blansko |
Hlučín | 1:0 | Slovácko B |
Olomouc B | 2:1 | Uh. Brod |
Zlín B | 1:1 | Vyškov |
Moravskoslezská fotbalová liga - 5. kolo
Frýdek-Místek | 1:1 | Otrokovice |
Znojmo | 0:0 | Hlučín |
Uh. Brod | 0:1 | Rosice |
Vyškov | 2:1 | D. Benešov |
Vrchovina | 1:3 | Kroměříž |
Slovácko B | 1:1 | Petřkovice |
Uničov | 2:1 | Olomouc B |
Blansko | 5:0 | Vel. Meziříčí |
Ostrava B | 6:0 | Zlín B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 17. kolo
Ostrava B | 2:2 | Uničov |
Olomouc B | 3:0 | Petřkovice |
Blansko | 4:0 | Otrokovice |
Kroměříž | 4:2 | Frýdek-Místek |
Rosice | 0:0 | Hlučín |
Vyškov | 0:2 | Vrchovina |
D. Benešov | 0:1 | Znojmo |
Vel. Meziříčí | 0:1 | Slovácko B |
Zlín B | 2:0 | Uh. Brod |
Moravskoslezská fotbalová liga - 6. kolo
Petřkovice | 1:0 | Znojmo |
D. Benešov | 0:4 | Ostrava B |
Hlučín | 1:0 | Uh. Brod |
Frýdek-Místek | 2:1 | Slovácko B |
Rosice | 3:1 | Uničov |
Kroměříž | 0:0 | Blansko |
Otrokovice | 0:4 | Zlín B |
Olomouc B | 1:0 | Vrchovina |
Vel. Meziříčí | 1:1 | Vyškov |
Moravskoslezská fotbalová liga - 7. kolo
Znojmo | 2:1 | Frýdek-Místek |
Vyškov | 0:2 | Kroměříž |
Vrchovina | 0:1 | Rosice |
Uh. Brod | 3:2 | Petřkovice |
Ostrava B | 4:2 | Vel. Meziříčí |
Uničov | 0:0 | Hlučín |
Slovácko B | 0:0 | Otrokovice |
Blansko | 3:1 | Olomouc B |
Zlín B | 6:3 | D. Benešov |
Moravskoslezská fotbalová liga - 8. kolo
Otrokovice | 6:1 | D. Benešov |
Kroměříž | 0:2 | Ostrava B |
Petřkovice | 3:0 | Uničov |
Frýdek-Místek | 1:0 | Uh. Brod |
Rosice | 1:0 | Blansko |
Hlučín | 0:2 | Vrchovina |
Slovácko B | 2:3 | Znojmo |
Vel. Meziříčí | 1:0 | Zlín B |
Olomouc B | 1:1 | Vyškov |
Moravskoslezská fotbalová liga - 9. kolo
Znojmo | 3:1 | Otrokovice |
D. Benešov | 0:0 | Vel. Meziříčí |
Vyškov | 2:1 | Rosice |
Uh. Brod | 2:1 | Slovácko B |
Vrchovina | 0:0 | Petřkovice |
Ostrava B | 1:2 | Olomouc B |
Uničov | 3:0 | Frýdek-Místek |
Blansko | 5:1 | Hlučín |
Zlín B | 1:2 | Kroměříž |
Moravskoslezská fotbalová liga - 10. kolo
Kroměříž | 3:2 | D. Benešov |
Petřkovice | 1:0 | Blansko |
Slovácko B | 2:2 | Uničov |
Uh. Brod | 3:3 | Znojmo |
Frýdek-Místek | 2:0 | Vrchovina |
Rosice | 1:0 | Ostrava B |
Hlučín | 1:3 | Vyškov |
Otrokovice | 3:1 | Vel. Meziříčí |
Olomouc B | 3:1 | Zlín B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 11. kolo
Blansko | 1:0 | Frýdek-Místek |
Vyškov | 2:2 | Petřkovice |
Vrchovina | 2:0 | Slovácko B |
D. Benešov | 3:4 | Olomouc B |
Uh. Brod | 5:0 | Otrokovice |
Vel. Meziříčí | 3:1 | Kroměříž |
Ostrava B | 0:1 | Hlučín |
Uničov | 3:1 | Znojmo |
Zlín B | 0:2 | Rosice |
Moravskoslezská fotbalová liga - 12. kolo
Znojmo | 0:0 | Vrchovina |
Frýdek-Místek | 1:0 | Vyškov |
Petřkovice | 0:1 | Ostrava B |
Rosice | 1:0 | D. Benešov |
Uh. Brod | 2:2 | Uničov |
Hlučín | 3:0 | Zlín B |
Olomouc B | 0:1 | Vel. Meziříčí |
Otrokovice | 2:3 | Kroměříž |
Slovácko B | 1:3 | Blansko |
Moravskoslezská fotbalová liga - 13. kolo
Kroměříž | 0:0 | Olomouc B |
D. Benešov | 1:0 | Hlučín |
Vrchovina | 2:0 | Uh. Brod |
Vyškov | 5:0 | Slovácko B |
Blansko | 2:0 | Znojmo |
Vel. Meziříčí | 2:2 | Rosice |
Uničov | 3:1 | Otrokovice |
Ostrava B | 0:4 | Frýdek-Místek |
Zlín B | 0:3 | Petřkovice |
Moravskoslezská fotbalová liga - 14. kolo
Znojmo | 1:1 | Vyškov |
Petřkovice | 2:1 | D. Benešov |
Frýdek-Místek | 0:0 | Zlín B |
Slovácko B | 0:1 | Ostrava B |
Hlučín | 2:3 | Vel. Meziříčí |
Rosice | 0:0 | Kroměříž |
Uh. Brod | 0:1 | Blansko |
Otrokovice | 1:6 | Olomouc B |
Uničov | 1:0 | Vrchovina |
Moravskoslezská fotbalová liga - 15. kolo
Ostrava B | 4:0 | Znojmo |
Vrchovina | 1:4 | Otrokovice |
D. Benešov | 1:1 | Frýdek-Místek |
Kroměříž | 2:0 | Hlučín |
Vyškov | 3:2 | Uh. Brod |
Blansko | 2:1 | Uničov |
Olomouc B | 0:1 | Rosice |
Vel. Meziříčí | 0:6 | Petřkovice |
Zlín B | 2:1 | Slovácko B |
Moravskoslezská fotbalová liga - 16. kolo
Otrokovice | 1:0 | Rosice |
Slovácko B | 1:0 | D. Benešov |
Uničov | 2:2 | Vyškov |
Frýdek-Místek | 3:0 | Vel. Meziříčí |
Znojmo | 2:1 | Zlín B |
Vrchovina | 2:1 | Blansko |
Hlučín | 1:0 | Olomouc B |
Uh. Brod | 1:4 | Ostrava B |
Petřkovice | 3:2 | Kroměříž |
Moravskoslezská fotbalová liga - 32. kolo
Petřkovice | 1:0 | Vel. Meziříčí |
Slovácko B | 1:0 | Zlín B |
Otrokovice | 1:2 | Vrchovina |
Uh. Brod | 2:2 | Vyškov |
Hlučín | 0:1 | Kroměříž |
Rosice | 3:1 | Olomouc B |
Znojmo | 0:5 | Ostrava B |
Uničov | 1:0 | Blansko |
Frýdek-Místek | 3:1 | D. Benešov |
Moravskoslezská fotbalová liga - 18. kolo
Moravskoslezská fotbalová liga - 19. kolo
Moravskoslezská fotbalová liga - 20. kolo