Nikam! Doma budeš!...To bylo v rodině okřídlené úsloví mojí babičky, když děda, již ke konci života, vzal z věšáku svou čepici a snažil se nenápadně vytratit na fotbal. No... tady je to spíše o smutném až ostudném konání našich současných "představitelů". Díky za článek!