iDNES.cz
☰
zpátky na článek
<
1
/
X
>
Václav Radimský, Z Giverny, olej na plátně
Galerie Kodl
Jakub Schikaneder, Motiv z Bretaně, olej na plátně, 1882
Galerie Kodl
Jan Zrzavý, Studně v Locronan III, tempera na lepence, 1938
Galerie Kodl
Emil Filla, Holandské zátiší, olej na lepence
Galerie Kodl
Josef Čapek, Král Lear, olej na plátně
Galerie Kodl
Václav Brožík, Černé jahody, olej na dřevě, 1899
Galerie Kodl
František Kupka, Moře na francouzském jihu, akvarel na papíře
Galerie Kodl
František Janoušek, Žena před zrcadlem, olej na plátně, 1940-41
Galerie Kodl
Mikuláš Medek, Dívka se švihadlem, olej na plátně
Galerie Kodl
Související články
V první světové válce bojoval i sochař Gutfreund, Filla byl v odboji
Filla překonal vlastní rekord. Jeho Malíř se vydražil za 17,5 milionu
Toyen za 10 milionů. Vydražil se její vrcholný obraz Ztroskotání ve snu
Toyen za milion liber. Její obraz může v Londýně dosáhnout na rekord