Cosmopolitan je nejprodávanější časopis pro mladou moderní ženu na celém světě, který nejlépe ví, po čem touží, co jí vyhovuje, co považuje za dobré a čemu věří.

Únorové číslo Cosmopolitanu musíte mít!

Bojovnice Olivia Munn na titulce! Herečka promluvila o sexuálním obtěžování jednm z nejmocnějších mužů Hollywoodu dlouho před tím, než vypukla kampaň #MeToo. Cosmu teď prozradila, jak jí tenhle čin málem zničil kariéru – a proč byste nikdy neměla podceňovat outsidery.

Jak si ještě víc zpestřuje život zpěvačka s výrazným hlasovým rozsahem a zářivě růžovými vlasy? To se dočtete na straně 18.

Módní expert Jan Pokorný vás naučí, jak slušivě kombinovat hnědou barvu, do které se návrháři letos zbláznili!

Beauty redaktorka Lucie Kochová vám doporučí ty nejlepší pečující produkty, se kterými si budete zimu užívat. Nevynechala ani skvělé produkty, které využijete na party, ples nebo dámskou jízdu v baru. Blýskněte se andělsky zlatavou září!

Kdo jsou influenceři, kteří mají právě teď největší vliv v českých sítích? Koho sleduje víc lidí než všechny české politiky dohromady? Cosmopolitan zainvestigoval a představuje vám nejmocnější hybatele zdejšího internetu. Více na straně 48.

Neustále pomáháte kamarádce? Posloucháte pořád ty samé stesky, děláte, co můžete, a přitom vaše snažení nikam nevede? Než kývnete na další díl charity, přečtěte si, co o hranicích mezi pomocí a vyčerpáním pro vás zjistila naše redaktorka Bára.

Chcete lepší plat, nové místo nebo změnit obor. Jak postupovat, když máte velké plány, ale chybí vám síla je uskutečnit, ví Romana Schützová.

Nevynechejte ani rubriku cosmo café! Během jednoho zimního odpoledne si při procházce s kávou v ruce povídala na pražské náplavce Bára Topinková s Tonyou Graves. A řeč byla... o lásce!

A mnohem víc..

  13:12,  aktualizováno  31. března 14:20