4. díl Oriflame Akademie: Jak začít podnikat

V dalším díle Oriflame Akademie se ponoříme do hlubšího tématu – jak začít úspěšně podnikat. Začátek kariéry s vlastním byznysem zní vždy obtížně a je důležité se nenechat odradit a vždy si jít za svým cílem, proto jsme vyzpovídali tři power women, které vás svými příběhy zaručeně namotivují k tomu, abyste v sobě dokázali najít odvahu pustit se do podnikání v 21. století.

Ve studiu se tentokrát uvidíme s Veroniku Bernatskou a Šárkou Moravcovou z Oriflame a úspěšnou influencerku a youtuberku Veroniku Spurnou. Jak vypadaly jejich začátky? Kolik překážek musely překonat a kde hledaly inspiraci i odvahu? Nejen o tom, ale i o dalších inspirativních příbězích se s vámi podělí ve videu.

Veronika Spurná začínala ve skupině 5 angels a při studiu marketingu založila svou vlastní značku. Veronika již na cestě za svým snem překonala mnoho překážek. Ve videu nám důvěrně prozradila, jak se vypořádat dokonce i se šikanou a i přes to všechno se nebát ponořit se do procesu a neustále se snažit, ale také nepřestávat kolem sebe hledat inspiraci.

Šárka Moravcová a Veronika Bernatská tvoří podnikatelské duo a jako brand partnerky pracují spolu pod značkou Oriflame. Nejvíce si váží toho, že mohou mít při jejich cestě za úspěchem svého mentora, na kterého se mohou kdykoli spolehnout a obrátit se na něj s jakoukoli otázkou.

Oriflame Akademie

Když se člověk nevzdá a dělá věci, které pocházejí rovnou z jejich srdce, úspěch se vždy dostaví. Důležité je se nebát slyšet ne a odbourat strach. Pořád se učit a jít dál. Jak se nakopnout? Kde hledat konstruktivní kritiku a především to nejdůležitější – jak najít sebe disciplínu a neproležet po karanténě celé dny u seriálů? To vše zazní v další Oriflame Akademii.

Oriflame Akademie
  10:00
Témata: Oriflame