Yves Rocher uvádí na trh novou řadu čisticích a odličovacích produktů. Pro muže i ženy, pro všechny typy pleti a její potřeby. Jedno mají společné – obsahují aktivní látky rostlinného původu z francouzské Bretaně.

Čištění je základ

Ráno i večer, s make-upem i bez. Čištění pleti by mělo být základním krokem ve vaší beauty rutině, a to ať už se líčíte nebo dáváte přednost přirozené kráse. Během dne na pleti ulpí řada nečistot, přes noc se zase hromadí maz a je třeba pokožku obličeje správně čistit, aby mohla volně dýchat a plnit svoji funkci. Jen čistá pleť může zářit zdravím.

Pro všechny typy pleti

Masky, peelingy, micelární vody, želé, krém… můžete si vybrat svoji oblíbenou texturu a benefity produktu podle svých potřeb a preferencí a udělat z čištění zábavu. Specialisté značky Yves Rocher na výzkum rostlinné kosmetiky vyvinuli novou řadu na čištění pleti vyrobenou z ingrediencí rostlinného původu z Bretaně, kolébky značky, jako jsou měsíček, chrpa nebo heřmánek. Produkty jsou přizpůsobeny všem potřebám bez ohledu na typ pleti, věk, pohlaví, životní styl nebo vkus!

Externí obrázek

Zatočte s unavenou pletí

Městské znečištění, stres, únava nebo intenzivní životní styl představují hrozbu pro naši pleť: chybí jí kyslík a časem ztrácí hydrataci. Experti Yves Rocher se inspirovali čisticí sílou oceánu a jako účinnou látku řady PURE ALGUE vybrali mikrořasy Tetraselmis, mořské rostlinky s neobyčejnými schopnostmi v boji proti negativním vlivům a stárnutí pleti.

Externí obrázek

Vyzkoušejte třeba Odličovací želé 3v1 s úžasnou svěží vůní a texturou připomínající mořskou pěnu, které spojuje účinnost odličovacího oleje a svěžest čisticího gelu. Výsledkem bude dokonale odlíčená a vyčištěná pleť i oční okolí.

Externí obrázek

Více informací o novinkách najdete na yves-rocher.cz.

Hlasujte v COSMO BEAUTY AWARDS 2021!

  14:00
Témata: Yves Rocher, Bretaň