Životní moudrost neznamená vrásky. Zpomalte stárnutí své pleti s kolagenem The Solution™.

Ideál krásy podléhá módě stejně jako barva oblečení nebo tvar bot. O tom, zda zrovna frčí postava tvaru přesýpacích hodin, nebo chlapecká štíhlost, většinou rozhodují módní giganti. Co však módě nepodléhá a zůstává krásné navzdory trendům, je zdravě a svěže vypadající pokožka s minimem vrásek. Jak jí docílit? Vsaďte na kolagen.

Externí obrázek

Stárnutí pokožky začíná už ve třiceti

Klíčem k pevné a pružné pokožce je dostatek kolagenu – proteinu, který se v našem organismu přirozeně vyskytuje. S přibývajícím věkem se však produkce kolagenu v těle snižuje a naše pokožka ztrácí pružnost, objevují se vrásky, povislá kůže a celulitida. Tento jev začíná už od třicátého roku věku! Celý proces se navíc urychluje životním stylem, nevhodnou stravou, stresem nebo i opalováním. Abychom zachovali zdravý vzhled pokožky, je přínosné kolagen do těla pravidelně dodávat. Rozhoduje však i jeho forma. Dostupné jsou různé druhy kolagenů, které se liší i svou kvalitou. Řešením se může stát přípravek The Solution od Oslo Skin Lab, který obsahuje neochucený kolagenový prášek Verisol®, jehož účinnost byla ověřena i několika studiemi. Ten jednoduše jednou denně přimícháte do jakéhokoli jídla či pití.

Externí obrázek

Životní moudrost neznamená vrásky

Říká se, že životní moudrost je vepsaná do výrazu tváře. Nikdo však netvrdí, že by zkušená tvář musela být plná vrásek. Ačkoli jsou vrásky přirozenou součástí procesu stárnutí, o moudrosti vypovídá více vaše chování a vnitřní naladění. Není důvod rezignovat na svou krásu. Duševní svěžest, vnitřní radost i životní nadhled nezávisí na věku. Dovolte si být mladé i navenek. Přípravek The Solution, který díky svému složení umí proniknout přímo do pokožky, zmenšuje hloubku vrásek a pokožka se stává pevnější a odolnější.

Zmenšení hloubky vrásek prokázaly studie

Skutečnost, že právě tato forma kolagenu má na pokožku velmi příznivé účinky, dokazuje i řada vědeckých studií. Aby byly výsledky průkazné, byli účastníci výzkumu rozděleni do dvou skupin, přičemž jedni dostávali účinnou látku (hydrolyzovaný kolagen Verisol®) a druzí jen placebo. O tom, kdo jakou látku dostával, nevěděli ani účastníci, ale dokonce ani ti, kdo realizovali měření. První rozdíly byly zřetelné již po 4 týdnech užívání. Po 8 týdnech přístroje naměřily zmenšení hloubky vrásek v průměru o 20,1 %. O kvalitě The Solutionvypovídá i řada spokojených zákaznic nebo mnoho ocenění.

Externí obrázek

Připravili jsme pro vás 50% slevu na první balení kolagenu pokud si objednáte členství Oslo Skin Lab. Klikněte zde pro Česko nebo zde pro Slovensko nebo na stránkách Oslo Skin Lab zadejte v košíku slevový kód COSMOPOLITAN50.

Podívejte se také na video z Cosmo Beauty Awards

  14:00