Užijte si jeden z devíti kosmetických dárků od Nature Box, které najdete na titulce červencového Cosmopolitanu.

Kosmetiky, která funguje jako skvělé téma k hovorům s vašimi ženami, není po dlouhé karanténě dost. A proto vám k červencovému Cosmu nadělujeme jeden z řady přípravků od Nature Box, anebo suchý kondicionér Syoss. Vybírat můžete z devíti es vyletněné nabídky.

Externí obrázek

Nature Box - Tuhé sprchové mýdlo avokádo, 150 g

Pro blaho kůže celého vašeho těla tu máme tenhle skvost – mýdlo se 100% zastudena lisovaným avokádovým olejem. Obal je vyrobený z papíru, takže eko friendly záležitost!

Nature Box - Tuhé sprchové mýdlo kokos, 150 g

Když si tuhle hračku vezmete do sprchy, vykouzlí na vaší pokožce bohatou pěnu a spustí smyslné kokosové orgie!

Externí obrázek

Nature Box - Tuhý šampon avokádo, 85 g

Tuhý šampon s avokádovým olejem pro záři vašich vlasů. Stačí ho pod tekoucí vodou napěnit, vmasírovat do pramenů a opláchnout.

Nature Box - Tuhý šampon mandle, 85 g

Anebo své hřívě dopřejete očistu s mandlovým olejem? OK, protože jí dá sexy objem a stejně jako avokádový šampon potěší všechny veganky.

Externí obrázek

Nature Box - Tělové mléko mandle, 385 ml

Že máte raději mandle než kokos a navíc už delší dobu sníte o hladké a spokojené pokožce? Tahle varianta doslova promaže vitaminy i sebenáročnější citlivku!

Nature Box - Tělové mléko kokos, 385 ml

Dychtí vaše kůže po extra dávce hydratace a dala by si říct, kdybyste ji vyživila tělovým krémem se superúčinným kokosovým olejem? Není co řešit.

Externí obrázek

Nature Box - Bezoplachová péče ve spreji oliva, 200 ml

Podobně jako její kolegyně s granátovým jablíčkem zařídí okamžitý lesk, sametovou hebkost a dokonce lepší strukturu vlasů.

Nature Box – Bezoplachová péče ve spreji granátové jablko, 200 ml

Vaší hřívě poskytne po umytí luxusní službu: Neoplachuje se a voní po granátovém jablku.

Syoss Suchý kondicionér, 200 ml

Suchý kondicionér ve spreji Syoss Smooth & Silky je bezva volbou, když nestíháte a potřebujete vypadat dobře. Stačí ho nastříkat do vlasů – a se svým refreshovaným hárem můžete zase mezi lidi.

 Foto: archiv značky, shutterstock

  13:25