6. díl Oriflame Akademie: Jak si jít za svým a využít svůj potenciál naplno

Cílem Oriflame Akademie je sdílet silné příběhy, které i vám pomohou najít si vlastní cestu k úspěchu. Dvě statečné a odvážné ženy – influencerka Veronika Kašáková a brand partnerka Veronika Tomášková ušly za svůj život pořádný kus cesty, během které čelily těžkým životním zkouškám. Jak řešit těžké životní nástrahy, kde najít svůj potenciál a tzv. gros toho, co v životě dělat, se dozvíte v posledním, šestém díle Oriflame Akademie.

Veronika Kašáková vyrůstala v dětském domově a největší výzvou pro ni bylo naučit se žít samostatně po opuštění dětského domova. Stala se slavnou modelkou a influencerkou. Je zakladatelkou Nadačního fondu Veroniky Kašákové a nyní s projektem Restart pomáhá dětem v dětských domovech starat se o jejich duši, a hlavně jim pomoci se zorientovat právě v tom dospělém životě, aby si děti uměly zařídit takovou budoucnost, jakou by chtěly mít.

Oriflame Akademie

Veronika Tomášková studovala obor, který vždy chtěla studovat – farmacii. Studium bohužel nemohla dokončit kvůli nevyléčitelnému onemocnění. Díky podnikání s Oriflame jako brand partnerka může soustředit na to, jak zkombinovat životní balanc, ale i také na své nové studium. Mimo jiné v Oriflame Akademii vypráví o tom, jak je důležité být vnímána tak, jak chcete být vnímána, a dělat to, co vás baví a naplňuje.

Oriflame Akademie

Filozofie zvaná lagom pochází – stejně jako Oriflame – ze Švédska a znamená rovnováhu. V originále znamená „tak akorát“. A protože stejně jako hledáme rovnováhu v životě, hledáme i rovnováhu v podnikání. V životě občas bohužel nastanou milníky, které nás třeba semelou, a my z nich musíme vyjít posílení a hlavně jít dál. Dvě Veroniky přinášejí inspirativní a intimní výpověď o tom, jak věřit ve svůj vlastní svět – a hlavně sama v sebe. A také jak v životě i v podnikání najít vždy to vyvážené a pozitivní.

Podívejte se na další inspirativní rozhovor z ORIFLAME AKADEMIE!

Oriflame Akademie
  10:00