Odhalte svou vnitřní krásu díky síle přírody! Se značkou Bioten se můžete aktvně bránit proti prvním vráskám a zároveň šetřit přírodu.

Jak je již několik let známé, s věkem se v naší pleti zpomalují a ztrácejí některé procesy její přirozené obnovy. Mezi ně patří i ty, které udržují pružnost a pevnost naší pleti, jako je například tvorba kolagenu. A výsledek znáte samy, od prvních nepatrných linií je cesta k hlubším vráskám bohužel až příliš krátká. A jak se můžeme bránit? Elixír mládí bohužel zatím namíchat neumíme. Naštěstí existují přípravky, které pomáhají tyto procesy v pleti povzbuzovat.

Mezi ně patří například řada multiCOLLAGEN od biotenu. Díky unikátní složce COLLAGEN RESTORER, založené na peptidové bázi, pomáhá stimulovat pleť k obnovení produkce vlastního kolagenu (zejména typu I, III a_IV) a kyseliny hyaluronové. Díky vynikajícím výsledkům získala hlavní cenu 25 Years of Innovation na světové výstavě IN-COSMETICS.

Externí obrázek

Výrobky této řady navíc obsahují přírodní kolagen získávaný z výtažků z mořských řas, nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a v denním krému i sluneční faktor SPF 10 pro ochranu pleti proti infračervenému záření a zabraňuje nepříznivým účinkům viditelného světla.

Značka bioten je synonymem pro unikátní kosmetiku s více než 80% podílem přírodních složek z udržitelných zdrojů, která zároveň klade důraz na šetrnost výrobního procesu k životnímu prostředí a transparentní komunikaci složení svých výrobků, od čištění pleti, až po pečující krémy.

Hlasujte v COSMO BEAUTY AWARDS 2021!

  14:00
Témata: příroda, krása