Český občan jel po rychlostní silnici S-12 z města Piaski směrem na Lublin. Všiml si ho operátor kamer Generálnhoí ředitelství státních silnic a dálnic (GDDKiA), který na nebezpečného jednotlivce ihned upozornil policii.
Polští policisté si na devětapadesátiletého Čecha počíhali a auto zastavili. Dostal pokutu ve výši dvou tisíc zlotých (11,6 tisíc korun) a na řidičském průkazu mu přistálo 15 trestných bodů. Video poté policie sdílela na síti X s apelem na řidiče, aby jednali rozumně.
„Podobné chování na rychlostních komunikacích může vést k dopravní katastrofě,“ uvedli.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz


















