Na dovolenou do Tater přijel Miloš Zeman na pozvání premiéra Roberta Fica, kde na túrách navštívil Královu hoľu nebo Štrbské pleso, o němž napsal, že jde o nejkrásnější místo, jaké kdy navštívil. Nicméně ho cesta zavedla i do Nízkých Tater, kde ho potkala nepříjemnost.
„Já jsem si do hor vyrazil jen ve svetru, a to byla velká chyba. Počasí se tu mění opravdu rychle. Od prochladnutí mě zachránili dva skvělí slovenští policisté, kterým tímto velice děkuji,“ napsal Miloš Zeman ve svém příspěvku na Facebooku, kde vysvětloval, proč ho někteří turisté mohli potkat v policejní bundě.



















